Де купити журнальний столик і з яких матеріалів

Питання інтер'єру - завжди було і буде питанням першої важливості для доброго господаря. Будь-яке рішення має задовольняти потребу в комфорті й радувати око.

Одним з найбільш поширених предметів інтер'єру є журнальний стіл. Цей унікальний предмет меблів не тільки необхідний предмет побуту, а й стильне дизайнерське рішення. Але як вибрати та де купити журнальний столик?

Де купити журнальний столик?

Існують безліч меблевих магазинів і сервісів для замовлення меблів. Іноді складно вибрати магазин, що задовольняє всім потребам покупця. Пропонуємо вам замовити журнальний столик на нашому сайті - klen.ua. Вас приємно здивує швидкість обробки заявки, наш широкий асортимент, компетентність співробітників і звичайно ж ціни. Вже сотні клієнтів переконалися в нашому професіоналізмі, клієнтоорієнтованості й умінні залишити покупця задоволеним. Пропонуємо і вам приєднатися до їх числа!

Матеріал журнального столика

По-перше, варто визначитися, з якого матеріалу ви хочете журнальний стіл. На даний момент на ринку представлені моделі 4 основних матеріалів:

 • Дерев'яні
 • Пластикові
 • Металеві
 • Скляні

Для того, щоб ви змогли визначитися з матеріалом столу, опишемо переваги та недоліки кожного з них.

 1. Дерево Журнальний столик з дерева

  Дерево - один з найдешевших, але в той же час надійних матеріалів для меблів. Хорошому дерев'яному журнальному столику не страшні деформації, подряпини, крім цього, дерево - це екологічне рішення для меблів. Дерев'яний журнальний столик стане відмінним доповненням до природного або класичного інтер'єру.

 2. Пластик Журнальний столик із пластика

  Пластиковий журнальний столик - це завжди витончений предмет меблів. Саме пластикові столики завжди відрізняються хитромудрими формами, адже матеріал дозволяє виготовляти виріб будь-якої форми, кольору та розміру. Такий виріб стане прекрасним доповненням до сучасного інтер'єру в стилі хай-тек.

 3. Метал Журнальний столик з металу

  Металеві журнальні столики відрізняються особливою елегантністю й монолітністю. З першого погляду на такий столик видно, що це міцний і надійний виріб. Крім цього, він дуже витончений та прекрасно підійде до елегантного інтер'єру, оформленому в нейтральних тонах.

 4. Скло Журнальний столик зі скла

  Скло - матеріал крихкий, вимагає до себе акуратності, але все це окупається зовнішнім виглядом виробів із нього. Журнальний столик зі скла виглядає вельми шляхетно, візуально полегшує простір і не кидається в очі. А завдяки різноманітності форм таких столиків, ви завжди зможете підібрати рішення, максимально відповідне до вашого інтер'єру. Скляні столики особливо добре підходять до інтер'єрів у стилі хай-тек й офісним інтер'єрам.

Форма, колір і розмір

Після переліку основних матеріалів, залишаються питання про форму, колір та розмір виробів. Тут ми хотіли б вам порадити краще придивитися до своєї квартири, і ви обов'язково підберете потрібне рішення. Виходячи з особливостей кімнати, в якій ви хочете поставити журнальний столик ви можете зробити висновок про те, які параметри найбільш підійдуть саме вам. Так, наприклад, до просторої кімнати світлих тонів найкращим чином підійде великий скляний стіл, невелику кімнату червоних тонів - невеликий червоний або металевий, і т.д.

Гарний журнальний столик зі скла

Замовлення столика

Тепер ви знаєте, як правильно вибирати журнальні столики. Впевнені, ви зможете підібрати кращий для себе варіант! Також ви знаєте, де купити журнальний столик. Ми впевнені, що найкраще місце, де купити журнальний столик - інтернет магазин klen.ua! Завжди раді вас вітати та бажаємо вам приємних покупок у нас!

А яким матеріалами Ви надаєте перевагу при виборі журнального столика? Давайте обговоримо це, залишайте свої коментарі до цієї статті!

Успішно доданий в список порівняння