Дизайн і фото простих дерев'яних сходів

Перед тим, як купити красиві дерев'яні сходи, варто зважити на декілька важливих критеріїв вибору. Сходи повинні бути зручними, надійними та гармонійно вписуватися в інтер'єр. Також особливу увагу потрібно звернути на конструкцію та її облаштування у виділеному під сходи приміщенні. Необхідно спорудити її таким чином, щоб краса і оригінальність не поступалися місцем практичності та безпеці.

Стильове оформлення дерев'яних сходів

Вибираючи сходи, перш за все, варто задуматися про їх стиль та дизайн. Адже гарні сходи відразу привертають до себе увагу при вході в приміщення. У сучасному інтер'єрі вони стають головним декоративним елементом в будинку. Важливе значення має поєднання кольорів та поєднання стилю з оточуючими предметами. Сходи потрібно підбирати зважаючи на колір стін або меблів. Пропонуємо вам подивитися кілька фото красивих сходів, які правильно вписалися в простір.

Сходи в дерев'яному інтер'єрі

Неймовірні дизайни та можливості сучасного оформлення дозволяють створювати унікальні конструкції, які тільки можна собі придумати.

Незвичайний дизайн сходів

Дерев'яні сходи з гіркою стануть цікавою розвагою для малюків. Діти будуть в захваті!

Сходи з гіркою

Родзинкою приміщення може стати сходова конструкція у вигляді хребців.

Сходи у вигляді хребців

Якщо ви звикли до практичності, то висувні шухляли стануть відмінним рішенням для зберігання речей.

Сходи з висувними ящиками

Або вбудовані шафи у сходовому просторі теж допоможуть вирішити проблему з розміщенням одягу.

Сходи з вбудованою шафою

Використовуючи різноманітні декоративні елементи у вигляді, наприклад, підвісок, сходові конструкції можна використовувати для візуального поділу простору на декілька зон.

Зонування за допомогою сходів

Для тих, хто любить оригінальний та яскравий дизайн, сходові конструкції можна оформити у вигляді абстракції.

Сходи з абстракцією

Якщо хочете створити затишний куточок, де можна почитати книжку або просто приємно провести час, простір під сходами може стати вам у пригоді.

Місце відпочинку під сходами

Колекціонери вин (або інших предметів) теж зможуть використати та зручно оформити вільний простір під сходами.

Простір під сходами для зберігання вина

Тому все залежить від вашої фантазії та можливостей. Ми допоможемо втілити ваші мрії в реальність, а наші дизайнери візьмуться за побажання навіть найвибагливіших клієнтів. Телефонуйте нам і ми зробимо вам дерев'яні сходи особливими та неповторними.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння