Сходи у великий заміський будинок

Будівництво сучасних заміських котеджів, приватних будинків і дач, як правило, не обмежується одним поверхом, а тому наявність функціональних внутрішніх сходів є невід'ємним елементом. Якщо ви перебуваєте на етапі завершення основних монтажних робіт і переходите до робіт по внутрішньому оформленню приміщень - саме час підібрати сходи.

Сходи для великого заміського будинку: надійність, зручність, розкіш

Однак перш ніж вибрати ту чи іншу сходову конструкцію в будинок, слід визначити найкраще місце для її розміщення, провести всі необхідні заміри, а також - вирішити якою вона має бути.

Яким параметрам повинні відповідати сходи в великому заміському будинку?

Виходячи з ключових функціональних особливостей, внутрішні сходи в великому заміському будинку повинні:

  • Вписуватися в загальний інтер'єр. Будучи одним з центральних елементів облаштування житла, на який просто неможливо не звернути уваги, сходи повинні мати правильні розміри, форму та відповідати загальній гаммі кольорів першого та другого поверху.
  • Підкреслювати статусність житла. Великі сходи для будинку просто створені для розкоші. При цьому сходи з благородних порід дерева, що володіють граціозними формами, унікальним дерев'яним орнаментом і декоративною різьбою, додадуть вашому передпокою або коридору особливу неповторну атмосферу, красу та естетичність.
  • Володіти 100% екологічністю. З огляду на те, що сходи будуть встановлюватися в місці частого перебування людей, вони не повинні виділяти ніяких отруйних випарів під дією вологи, бути безпечними та виготовленими з натуральних нешкідливих матеріалів.
  • Забезпечувати зручність та надійність. Розташування сходин, поручнів та огородження має бути таким, щоб переміщення по сходах було зручним, простим і абсолютно травомобезпечним.
  • Бути довговічними та міцними. На відміну від сходів для квартир і офісів, на сходи для будинку перепадає більше вагове навантаження, тому вони повинні витримувати вагу декількох людей одночасно і бути по-справжньому зносостійкими.

При цьому якість сходів в великому заміському будинку і їх ціна повинні також максимально відповідати один одному.

Всім цим вимогам повною мірою відповідають лише дерев'яні сходи на металевому каркасі, класичні сходи з цілісного масиву дерева, а також бетонно-дерев'яні сходи. При цьому всі представлені види сходів за найбільш доступною в Україні ціною ви зможете знайти в нашому спеціалізованому інтернет-магазині Klen.ua.

5 причин купити сходи в будинок саме в інтернет-магазині Klen.ua

1. Виключна якість матеріалу. Основною сировиною для створення всієї продукції служить унікальний бук, дуб і ясен, що володіє неймовірною міцністю, зносостійкістю, неповторним орнаментом деревних волокон, а також особливою теплотою і реально відчутною енергетикою. Всі без винятку сходові вироби покриваються високоякісним лаком, завдяки чому забезпечується неймовірно довгий термін служби дерева без розсихання, подряпин і гниття.

2. Багаторічний досвід. У штаті компанії «К'ЛЕН» працюють професіонали, які відточили свої столярні навички до найвищої майстерності і спеціалізуються виключно на одному - виробництві довговічної, практичної та безпечної продукції з масиву дерева.

3. Індивідуальний підхід. У нашому інтернет-магазині Klen.ua ви можете зробити швидкий онлайн запит на вподобані вами сходи для будинку з каталогу сайту. Однак тут ви також можете замовити індивідуальне проектування, розробку дизайну, виготовлення та монтаж сходів для будинку «під ключ». Це дозволить вам заощадити масу вільного часу й отримати в результаті на 100% ексклюзивні, функціональні та надійні сходи, які стануть справжньою перлиною вашого будинку.

4. Гарантія якості. Разом з новою сходовою конструкцією для дому ви отримуєте цілих 365 днів гарантійного обслуговування з моменту її установки, що набагато привабливіше, в порівнянні зі стандартним 60-денним гарантійним терміном, який надається іншими магазинами.

5. Вигідна ціна. У нашому магазині представлені оригінальні сходи в будинок, ціни яких як мінімум на 20% нижче, ніж в інших меблевих магазинах, так як ми є безпосередньо виробниками. Відвідайте наш сайт і переконайтеся в цьому особисто!

Вибирайте краще для себе і своєї сім'ї - вибирайте сходи для будинку від «К'ЛЕН».

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння