Останні записи в блозі
 • Килим - невід'ємна частина інтер'єру спальні. Він прикрашає простір, підкреслює красу спальних меблів, допомагає створити затишок, додатковий комфорт.
 • Меблі - важлива частина інтер'єру. Їх основне призначення - забезпечення комфорту, затишку та порядку в будинку. Як правильно обставити кожну...
 • Спальня - особливе місце в будинку, де ми проводимо більшу частину свого життя, відпочиваємо, відновлюємо сили. Краще рішення для спальні -...
 • Дерев'яні меблі, прикрашені оригінальним декором виглядають стильно, сучасно. Декоруванням називаються спеціальні техніки, прийоми, використовувані...
 • Обідні столи прикрашають не тільки в свято, але і в звичайні дні. Добротна стільниця з натурального дерева красиво виглядає і в первинному...
недавні коментарі
 • Что такое леса рамные купить - временное вспомогательное сооружение для размещения рабочих и...
 • Я ваще такова не видел!!!это круто!!
 • Класные столики, но мне больше нравятся комбинированные стекло+дерево. Они выглядят замечательно
 • Купили новую квартиру, ремонт уже в заключительной стадии, осталась мебель и предметы интерьера,...
 • Решила поменять кровать.Ходила по магазинам,но там дорого ,там качество не то.Посоветовали...
популярні теги
Нема тега
Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Які сходи краще: бетонні чи дерев'яні?

Які сходи краще: бетонні чи дерев'яні?

Під час будівництва будинку часто перед господарями постає питання: Які сходи краще - бетонні чи дерев'яні? Справа не тільки в різній естетиці.

Бетон, як і дерево, дозволяють зводити будь-які варіанти - від одномаршових моделей до гвинтових, комбінованих будівель.

Давайте порівняємо два варіанти:

 • Природний матеріал має легкий, повітряний зовнішній вигляд, створює сприятливий мікроклімат всередині приміщення. Бетонні споруди - важкі монолітні споруди. Виглядають масивно, переконливо.
 • Велика вага бетону унеможливлює його використання в маленьких будинках, дерев'яних будівлях. Така конструкція вимагає надійних залізобетонних перекриттів між різними поверхами.
 • Бетонні сходи - оптимальний варіант для будинків із цегли, залізобетонних панелей, монолітних будівель. Плюс подібних будівель - вони не створюють додаткового навантаження на стіни, а, навпаки, посилюють їх. Вага тисне тільки на перекриття. Природні матеріали - ідеальний варіант для дерев'яних будинків.

  обшивка бетонних сходів

 • Для зведення бетонних сходів потрібно всього 2-3 дня. Щоб зробити красиві дерев'яні сходи знадобиться місяць. Під час будівництва, бетонні сходи зручно використовувати для переміщення з поверху на поверх, для перенесення будматеріалів, вантажів.
 • Багатьох цікавить питання: скільки коштують сходи для будинку? Ціна дерев'яних сходів буде залежати від їх розмірів, вибраного сорту деревини. Але в будь-якому випадку, вони обійдуться набагато дорожче конструкції із залізобетону.
 • Бетонні сходи довговічніші, практичні при експлуатації в порівнянні з дерев'яними. Вони не скриплять, практично не вимагають ремонту.

Для додавання бетонній моделі естетичного зовнішнього вигляду, її обробляють деревом.

Облицювання суворого залізобетону деревиною дозволяє поєднати міцність, надійність матеріалу з красою, естетичністю дерев'яної обробки. У підсумку вийде оригінальна, довговічна споруда, що прекрасно доповнює сучасний інтер'єр. Вартість такого рішення залежить від обраної породи дерева, габаритів сходів.

Як вибрати підрядника для виготовлення сходів ми вже писали в попередніх статтях. Дуже важливо правильно підібрати будівельну компанію. Дерев'яна обробка бетонних споруд вимагає знань і досвіду. Дошки повинні бути підготовлені, просушені, оброблені необхідними просоченнями, лаками. Інакше, зовсім скоро, вони втратять свій зовнішній блиск, деформуються.

Обшивка деревом металобетона

Українська компанія Klen.ua, визнаний лідер у виробництві дерев'яних меблів та сходів будь-якого типу, якісно, з наданням довгострокової гарантії, виконає обшивку бетонних конструкцій натуральною деревиною.

0 Комментар

Залишити комментар

Відправити