Фільтр

Висота (мм)
Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Брикети

Шукаєте нові рішення для опалення і виробничих процесів? Біологічне паливо, яке дістають з відходів рослинного чи тваринного походження, вже зарекомендувало себе позитивно як додаткове або основне джерело енергії. Отримати рідке чи тверде альтернативне паливо можна з відходів виробництва пшениці або інших культур, м’яса. Та найчистішим продуктом з високим ККД вважається деревина. З відходів – тирси, трісок – виготовляють брикети. Завдяки практичній формі й невеликим розмірам їх зручно зберігати, а сфера застосування досить широка. Використовувати паливні брикети з деревини можна для твердопаливних котлів, виробничих та житлових приміщень, розпалювання камінів та печей будь-яких видів.

Паливні брикети: екологічна альтернатива

Принципи виготовлення брикетів від «К’Лен»

Брикети із деревини виготовляються із стружки та інших дрібних пиломатеріалів, які залишаються після обробки деревини та виробництва різних виробів – меблевих щитів, сходів, стільниць. Ми організували безвідходний виробничий процес, де все переробляється повністю екологічно та безпечно для здоров’я.

Хоча технологія обробки круглого лісу сучасна і кількість втрат матеріалу вкрай низький, залишки все ж таки є. за допомогою гідравлічного пресу ми виготовляємо з них брикети типу RUF. Під тиском 250 атмосфер пиломатеріали пресуються і без будь-яких зв’язуючих речовин утворюють щільний блок розміром 154 х 97 х 54мм. При цьому його вага складає 830г. результат – альтернативне паливо.

Двоє працівників пакують готові брикети в целофан та складують. Зберігається оптимальний режим температури та вологості.

За результатами досліджень, вироблені нами брикети горять 1 – 1,5 год, забезпечуючи ККД 18 – 21,5 КДж/кг, після чого тліють 2-3 год.Ефект перевірено і гарантовано.

Особливості й переваги твердого альтернативного палива

Паливо із деревини має один маленький недолік – осад у вигляді попелу, який робить очистку паливного апарату необхідною умовою. Ми усуваємо це з допомогою системи двоступеневого згорання – піролізу. Спочатку згорає основна частина брикету, а потім – залишки, що робить брикети практично безвідходними.

При згоранні в повітр’я не потрапляють шкідливі та токсичні речовини – як у випадку з нафтою і її похідними, а викид диму малий.

Однією із ключових переваг, які притаманні паливним брикетам – доступна ціна. Перехід на альтернативні види палива – навіть із інвестиціями в нове обладнання чи модернізацію наявного – окупається за пару років.

3 причини купити брикети для опалення від компанії «К’Лен»

  Беззаперечна якість.

Ми контролюємо весь виробничий процес – починаючи з поставок сертифікованого лісу й закінчуючи складуванням. Якщо бажаєте бути впевненні в якості деревини на 300% - вартує купить паливні брикети в нашому інтернет-магазині. Західноєвропейські країни замовляють біопаливо у нас, тому що воно відповідає всім прийнятим стандартам якості.

  Ціни від виробника

Крім високої якості та екологічної чистоти продукції, наші брикети для опалення відрізняються ціною без накруток. Ми безпосередні виробники і можемо пропонувати Вам нашу продукцію за максимально приємними цінами.

 Доставка в будь-якій кількості.

Масштаби підприємства дозволяють нам забезпечити натуральним паливом себе, а також роздрібні та промислові підприємства. Ві можете придбати паливні брикети оптом за вигідними цінами. Чим більше партія – тим вигідніше пропозиція.

Умови покупки та доставки

Територія, куди ми доставляємо паливні брикети – вся Україна. Оформіть заявку через кошик, залиште свої контакти або дзвоніть за вказаними номерами – й ви отримаєте вичерпну інформацію про умови реалізації та доставки.

Побачити й замовити паливні брикети можна в наших магазинах чи представництвах у м. Львів, Київ. Забрати самовивізом зі складу можна на виробництві, яке розташоване в Закарпатті: Іршавський р-н, с.Ільниця, вул. Лесі Українки, 7.

Шукаєте безпечне і економне паливо?

Придбайте брикети для опалення від компанії «К’Лен» - і Ви не пошкодуєте.

Є 1товар.
0
Під замовлення