Фільтр

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

С-подібні сходи

С-подібні сходи - популярний тип конструкції, примітний відносною простотою установки. До їх загальних характеристик можна віднести легкість зовнішнього вигляду, зручність експлуатації, а також невеликий займаний простір. Поворот на 180 градусів виконується прямою конструкцією з косоуров або їх поєднанням з тятивою.

Найпоширеніший варіант - С-подібні сходи з забіжними сходинами. Саме вони забезпечують широкий кут підйому на верхній поверх, зберігають цілісність і надійність конструкції протягом десятиліть. Поворот виконується в формі плавної дуги зі строгим розрахунком сходового маршу, допускається присутність ширшої сходини, яка виступає в якості своєрідного майданчика, що підвищує безпеку пересування.

Сходи даної категорії виготовляються з довговічних порід деревини: бук, дуб, ясен - це оптимальний матеріал, він простий в обробці, зручний при заміні деталей, приємний своїм розкішним видом, випромінює тепло, гармонію, робить атмосферу будь-якого приміщення затишною. Якщо Ви віддаєте перевагу одночасно практичним і сучасним рішенням, С-подібні сходи з дерева - однозначно правильний вибір. До переваг таких сходів відноситься, перш за все, надійність - при зовнішній легкості, конструкція здатна витримувати серйозні і постійні навантаження, в тому числі підйом / спуск громіздких, важких речей. Якщо Ви хочете зробити суміщення стилів і типів придивіться до комбінованих сходів.

С-подібні сходи - надійність виюватих форм

Де установка с-подібного сходового маршу буде найбільш доцільною?

 • У приміщеннях з обмеженою площею або вузькою шахтою для переходу на наступний рівень.
 • У просторі, де інший варіант буде дисонувати з єдиним стилем обробки.
 • Там, де естетика не є пріоритетом, а сходи служать скоріше необхідним функціональним атрибутом.

В цілому будь-яка житлоплоща придатна до установки с-подібних сходів на другий поверх, важливо тільки дотримуватися загальних технічних параметрів і дотримуватися пропорції.

Чому купити с-подібні сходи слід саме в інтернет-магазині Klen.uaТМ?

 • Професійні консультації.

  Фахівці нашої компанії швидко і розгорнуто дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть зробити правильні заміри, вибрати модель та обробку сходів, які ідеально підійдуть саме Вам.

 • Зручна співпраця.

  Ви можете зробити покупку і отримати більш детальну інформацію в наших офлайн-магазинах, які знаходяться в Києві, Львові та на Закарпатті.

 • Індивідуальний підхід

  Ми виготовимо сходи під замовлення з урахуванням Ваших особистих вимог і побажань.

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині Klen.ua ТМ - Ви отримуєте в своє розпорядження професійну команду майстрів, які в силу свого багаторічного досвіду знайомі з усіма нюансами виготовлення і монтажу сходів. Весь процес - від початкових розрахунків до фінального монтажу пройде під їх контролем, Ви зможете самостійно контролювати кожен етап роботи.

Оформляйте замовлення в магазинах компанії «К'ЛЕН» - і отримаєте цілеспрямованих і відповідальних партнерів для реалізації Ваших навіть найскладніших і найцікавіших завдань!

Товарів у наявності: 2