Фільтр

Включені фільтри:
  • Сходи: для приватного будинку
Категорії
Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Сходи на другий поверх

Якщо у вас на даний час ведеться будівництво приватного будинку заміського типу, то ви, скоріш за все, маєте справу з двоповерховою житловою спорудою, а це значить, що без зручних та функціональних сходів вам просто не обійтись!

Дерев’яні сходи на 2 поверх від Klen.ua – впевненість у кожному кроці

На сьогоднішні існує велика кількість варіантів інтер’єрних сходів на другий поверх, серед яких найбільш розповсюдженими вважаються гвинтові, Г-подібні та С-подібні. Завдяки своїй особливій конфігурації та зручним габаритним параметрам облаштування таких сходів дозволить вам забезпечити достатньо високий рівень комфорту для підйому та спуску сходами і одночасно зекономити простір в кімнаті. Що стосується матеріалу виконання сходів на другий поверх, то краще за все обирати комбінацію з металу та дерева або ж сходову конструкцію з цільного масиву дерева довговічних, міцних та екологічно чистих порід. Проте далеко не всі сходи на другий поверх однаково зручні, оскільки не всі вони відповідають ключовим критеріям якості, надійності та ефективності.

Як обрати ідеальні дерев’яні сходи на другий поверх?

Обираючи для свого будинку міжповерхові дерев’яні сходи, зверніть увагу на їх відповідність нижченаведеним ключовим критеріям.

  • Стиль. Оскільки сходи на 2 поверх є одною з центральних деталей інтер’єру у вашій оселі, на яку гості звертають чи не найбільше уваги, вони повинні мати естетичну привабливість, відповідати відтінку покриття підлоги та кольору стін, а також поєднувати в собі актуальні до загального стилю усього приміщення конструкційні елементи. При цьому слід зауважити, що грамотно оброблена натуральна деревина, як базова частина сходів, доцільна у більшості випадків.
  • Практичність. Окрім ідеального поєднання із загальним інтер’єром помешкання та його кольоровою гаммою, сходи повинні бути достатньо зручними для вас самих. Так, кут нахилу сходів, ширина їх сходинок, відстань між ними, товщина поручнів, а також висота кроку повинні бути такими, щоб пересуваючись сходами, ви не відчували ніякого дискомфорту, не перечіплювалися об сходинки, не нахиляли голову та не затиралися боками об перила.
  • Безпечність. >Одним з ключових факторів, за яким відрізняють якісні дерев’яні сходи на другий поверх від неякісних, є їх рівень безпечності. У конструкції сходів неприпустимі жодні гострі кути та краї, необроблені поверхні або ж ненадійно закріплені частини сходів та їх з’єднуючі елементи. Окрім того, якість самих компонентів, а також їх збірка повинні бути на такому рівні, який би гарантував абсолютну міцність всіх конструкційних елементів навіть у разі найекстремальнішого вагового та динамічного навантаження.
  • Доступність. Слід також мати на увазі, що обираючи сходи на другий поверх їх ціна у Львові, Києві, Харкові або Одесі може бути невиправдано завищеною. До того ж якість може далеко не завжди відповідати їх вартості. Таким чином, варто обирати такі сходи на другий поверх, ціна та якість яких будуть якомога краще збалансовані між собою.
  • Довговічність. Надійні дерев’яні сходи повинні за будь-яких обставин зберігати свою найкращу форму та високу міцність у місцях основних з’єднань. До того ж сходи не повинні розсихатися, тріскатися або прогнивати, а також затиратися чи зношуватися з роками.
  • Екологічність. Однією з найбільш важливих якостей сходів на другий поверх, на думку багатьох спеціалістів, є їх натуральність, не токсичність та цілковита безпечність для здоров’я людини. Так, до складу основних конструкційних елементів жодним чином не повинні входити будь-які отруйні речовини та клеї, які за умови підвищеної температури повітря могли б випаровуватися у навколишнє середовище.

Враховуючи все вищезазначене, найкращим варіантом для облаштування сходів на другий поверх з дерева стануть конструкції з цільного масиву дуба, бука, ясена, що є на 100% натуральними та екологічними, мають розкішний зовнішній вигляд, а також забезпечують абсолютну надійність та високу практичність.

Чому купити сходи на другий поверх вам краще в інтернет-магазині Klen.ua?

Наш інтернет-магазин Klen.ua спеціалізується на виготовленні та реалізації високоякісної меблевої продукції з цільного масиву дерева першосортних порід, серед яких унікальний за своїми властивостями дуб, бук, та ясен. Наші спеціалісти пропонують dам широкий вибір оригінальних, довговічних та головне – на 100% екологічно чистих дерев’яних сходів для другого поверху з нашого каталогу. Саме тут ви зможете найвигідніше купити сходи на другий поверх, ціна яких на порядок нижча ніж у будь-яких магазинах не від виробників.

Окрім того, у нас ви також маєте змогу замовити виготовлення та монтаж інтер’єрних сходів на горище або підвал будь-якої складності, конфігурації та функціонального призначення за вашими індивідуальними розмірами та уподобаннями. Багатолітній досвід наших майстрів у поєднанні із сучасним столярним обладнанням дозволять створити не просто інтер’єрні сходи, а справжній витвір столярного мистецтва, виконавши будь-яке ваше побажання щодо форми, декоративної різьби, кольорового оформлення та розміру сходів. Замовте індивідуальні сходи для вашого будинку вже зараз і ви зможете впевнитися в цьому самі!

Замовляючи сходи з цільного масиву дуба, бука або ясена в магазині Klen.ua, ви можете бути цілковито впевненні в тому, що свої ексклюзивні сходи ви отримаєте точно за домовленістю та з повною гарантію якості на цілих 365 днів з моменту їх монтажу у вашому будинку!

Товарів у наявності: 8
1 Обзор(ы)
0
Під замовлення
0
Під замовлення
0
Під замовлення
0
Під замовлення
0
Під замовлення
0
Під замовлення

Підкатегорії