Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Комод Кетрін

Новий

6991 грн.

Рейтинг 
Оцінка 5 з 4 відгука(ів)
00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

КОМОД КЕТРІН

 • З натурального матеріалу – клеєного букового щита.
 • Лляна олія, якою покритий виріб, проявляє найкращі якості деревини.
 • Елементи кріплення та направляючі від німецького виробника – гарантія надійності.
 • 10 варіантів для індивідуального підходу.

Кетрін – походить від грецького імені (Айкатеріне), виникнення невідоме, можливо від грецького (катарос) - "чистий". Отже це ім'я характеризує дану приліжкову тумбочку, особливість її не має зовнішніх ручок, а вбудовані в фасад.

Саме тому, такі якості як популярність, інноваційність та природна досконалість цілком виправдовують назву комоду «Кетрін». Строгий класичний стиль, натуральна дерев’янна основа не тільки корпусу, але й шухляд – найкраще рішення для забезпечення довговічності виробу та його універсальності. Сучасний фасад спроектовано без ручок, при цьому він залишається зручним для щоденного користування. А ще він чудово пасує до більшості наших виробів, завдяки покриттю лляною олією в стандартній кольоровій гамі та природним характеристикам деревини.

Можливість вибору кольору та матеріалу на власний розсуд перетворює предмет інтер’єру зі стандартного на персональний. Також до комода «Кетрін» ви можете підібрати інші товари нашого магазину, що пасуватимуть та матимуть ті ж самі характеристики зовнішнього вигляду та якості.

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.


Висота900 мм
Ширина1000 мм
Глибина500 мм
Порода деревинибук
Покриттянатуральна олія Legno Oil (Adler)
Фурнітуравиробник Häfele
Кількість шухляд4
Дно шухлядфанера
Кількість ручокнема
Задня стінкафанера
Оцінка 
2018-12-07

Комод Кэтрин

Выбирала в спальню достойный комод. Остановилась на Кэтрин. И цены не высокие и качество достойное. Понравилось как выглядит, очень презентабельно. Смотрится просто потрясающе - темный комод на фоне белой кирпичной стены.Остались довольны обслуживанием и покупкой.

  Оцінка 
  2018-12-07

  Высочайшее Качество

  Недавно у нас с супругой была годовщина , долго думал что бы подарить , что бы подарок был хорош и нужен , так сказать) Друг посоветовал подарить мебель , и скинул сайт мол выбирай , тут то я и наткнулся на этот замечательный комод !) Заказал , на сайте - доставили в срок . Приятная цена , вообщем всё по высшему классу ! Жена по сей день в восторге от подарка :) Моя оценка 5 из 5 .!

   Оцінка 
   2018-12-06

   Комод.

   Нормальный комод, очень вместителен, ничего лишнего нет! Понравился и дизайн! Цвет подобрать не сложно на любой вкус.

    Оцінка 
    2018-02-27

    Комод California

    Мебель Вашего производства понравилась. Мы брали кровать, прикроватную тумбочку и комод.
    Кровать собирали сборщики от продавца, тумбочку и комод мы заказывали у вас и собирали самостоятельно. Все хорошо, но оставляет желать лучшего инструкция по сборке. Есть ньюансы, которые обнаруживаются только после практически полной сборки, или которые достаточно сложно исправляются.
    А именно: рис. 3.1 неплохо бы точно обозначить по какому срезу выравнивать направляющие (ответки на ящиках тоже п. 3.5), пришлось подбирать опытным путем;
    рис. 3.2 у нижней плиты отверстия под направляющие и минификсы симметричны, а отступы - нет сакцентируйте внимание сборщика на то, что нижняя плита должна быть выровнена по углублению на заднем торце боковины или сделайте отверстия несимметричными чтобы исключить варианты неправильной сборки (разбирать после этой фазы сборки очень сложно)

    • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

    Написати відгук !

    Написати відгук
    Комод Кетрін

    Комод Кетрін

    Написати відгук
    Завантаження

    Інструкція по збірці комод "Каліфорнія"

    Завантаження (351.04k)
    Схожі Комоди