Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Ліжко двоярусне Дуос

Знятий з виробництва

00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

Меблі для хостелів та готелів, по-суті, дуже специфічні. І справа не в дизайні. Головними їх відмінностями є дві найважливіші характеристики: практичність та зносостійкість.

Слово «хостел» перекладається з англійської як «гуртожиток». Головною його відмінністю від готелів є наявність в одній кімнаті декількох, в середньому від 4 до 12, спальних місць - ліжок. Все залежить від розмірів кімнати, але як правило облаштування для однієї людини виділяється 5 кв.м. Зрозуміло, що кожен сантиметр в такій ситуації важливий. Модель ліжка має бути компактною, але при цьому зручною для людей різної комплекції, ваги та зросту. Найчастіше для таких потреб вибирають двоярусні ліжка, які забезпечують практичність користування та експлуатації.

Ліжко двоярусне "Дуос" з відділеннями для зберігання речей

Другу умову – зносостійкість та довговічність двояросного ліжка. Враховуючи постійну зміну клієнтів, які по-різному ставляться до вашого майна, тільки якісним двоярусним ліжком можна забезпечити оптимальний термін експлуатації в естетично придатному вигляді. Також ліжко має бути виконане з хорошого матеріалу та міцними комплектуючими.

Зрозуміло, що двоярусне ліжко з деревини, в цьому випадку, найкращий варіант.

Ще важливо не забувати про комфорт та затишну атмосферу. Є речі, які ми сприймаємо на рівні відчуттів. Якщо ваші гості почуватимуться безпечно так як вдома – вірогідність того, що вони відвідають вас знову або порекомендують ваш заклад своїм знайомим значно зросте.

Ми склали до купи всі рекомендації та найважливіші моменти, і зробили ліжко «ДУОС» - двоярусне ліжко з відділами для зберігання речей.

Щоб зразу розставити всі крапки над «і» розкажемо про ціну цього виробу.

Порівняння двоярусного ліжка

Насамперед оцінимо конструкцію. В одній моделідві односпальні ліжка, дві шухляди для зберігання речей, що за внутрішнім об’ємом дорівнюють двом повноцінним приліжковим тумбам, а також перегородки, які служать несучими елементами двоярусного ліжка та ширмами для створення особистого простору.

Для експерименту, можете додати ціни всіх цих меблів, що поєдналися в одній нашій моделі. Ми впевнено кажемо, що сума вийде більшою ніж коштує наше ліжко «Дуос».

Не слід нехтувати такими поняттями як площа, яку займає двоярусне ліжко «Дуос». Вона також має свою вартість, тим більше якщо ви орендуєте приміщення під хостел. Розміри ліжка «Дуос» дозволяють економити простір та гроші.

Розмір спального місця

Спальне місце одного поверху: 800мм х 2000мм.

Оптимальна ширина та довжина для односпального місця. Зручно підбирати матрац та постільну білизну стандартних розмірів.

Висота ліжка: 2500мм

Поверхи з’єднані драбиною, яку можна розміщувати з правої або з лівої сторони (розміщення можна замовити при замовленні). Висота простору між ярусами розрахована для можливості вільно сидіти на ліжку та не стукатися головою об каркас чи стелю.

Довжина ліжка: 2080мм

Оптимальна довжина для людей навіть високого зросту.

Ширина ліжка: 1080мм

Достатньо простору для комфортного сну однієї людини.

Можна поглибитися ще більше в економічні терміни та розрахунки й розрахувати термін експлуатації та зношення і щомісячні відрахування амортизаційної вартості ліжка «Дуос». Або простіше: чи вигідно купити наше ліжко, щоб не викинути гроші на вітер?

Термін експлуатації виробів з деревини значно більший ніж з ДСП чи МДФ (років на 10). Щодо металевих ліжок – тут також дерево має більше плюсів, бо краще реставрується і виглядає тепліше та приємніше. Погодьтеся, асоціації з кімнатою, де в ряд стоять металеві ліжка не сприяють розслаблюючому відпочинку. Та справа навіть не в цьому. Металеві ліжка мають здебільшого відкриту конструкцію, без закритих перегородок та ширм. Така відкритість не головне для кімнати, де разом мешкає багато незнайомих людей.

На відміну від меблів, які ви обираєте для свого дому, ліжка для громадських закладів мають бути ще більш надійні та безпечні, оскільки ви несете відповідальність за здоров’я ваших гостей. Тому зверніть увагу на фурнітуру, яка використовується: з чого вона зроблена, чи міцна, чи добре закріплена та чи виконує свої функції; а також на покриття: чи воно безпечне, чи не викликає алергії та чи просте в догляді.

Для ліжка «Дуос» ми використовуємо металеву фурнітуру від європейського виробника. Це саме стосується і покриття. Сертифікати якості цих комплектуючих ми можемо надати всім бажаючим. Безпеку гарантує також наш конструкторський відділ та відділ контролю якості. Суцільні боковини ліжка є не тільки ширмами, вони, більшою мірою, служать для стійкості та безпечності конструкції.

І на кінець, беззаперечним плюсом моделі ліжка «Дуос» є наявність шухляд для зберігання речей кожного відпочиваючого. Особистий простір дуже важливий в маленькому приміщенні. Адже в кожного є необхідні речі, які завжди мають бути поруч. І ще більше їх, коли ми подорожуємо.

Підсумки:

Двоярусне ліжко для хостелів «ДУОС» відрізняється:

 • Натуральністю. Деревина – безпечний, стійкий до гниття, накопичення пилу та вологи матеріал.
 • Комфортністю. Наші місця для відпочинку мають правильну конструкцію. Це робить сон приємним, розслаблюючим, та таким, що дає енергію.
 • Простотою догляду. Ви маєте можливість швидко прибрати ліжко та простір біля нього для зустрічі нових гостей.
 • Спроможністю витримати великі навантаження.
 • Універсальністю дизайну та кольорової палітри, що виграшно доповнить інтер’єр будь-якого стилю в закладі.

Будемо раді надати більше інформації про наші вироби та порадити вам оптимальні варіанти для вашого бізнесу. Купуйте правильно!

Також ви можете придбати інші ліжка для хостелів у нашому інтернет-магазині klen.ua. Заходьте в каталог, обирайте та отримуйте знижки.

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.


Довжина2080 мм
Висота2500 мм
Ширина1078 мм
Порода деревинибук
Покриттянатуральна олія Legno Oil (Adler)
Фурнітуравиробник Häfele
Висувні шухлядиє
Рекомендовано для:готелів, хостелів
Написати відгук
Ліжко двоярусне Дуос

Ліжко двоярусне Дуос

Написати відгук
Схожі ліжка з дерева