Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Ліжко односпальне Моно

Знятий з виробництва

00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

Ліжко односпальне "Моно"

Одномісне ліжко "Моно" виробництва компанії "К'Лен" - модель, яка відрізняється високою якістю, вигідною вартістю, надійністю та здатністю забезпечити для відпочиваючого здоровий сон, що заряджає позитивним настроєм. До інших переваг конструкції відносяться:

Екологічність. Завдяки застосуванню деревини, ліжко не тільки безпечне, але й максимально зручне та міцне.

Гарний відпочинок. У нас можна придбати грамотно сконструйовані ліжка. Продуманість кожної деталі дозволить вашим гостям прекрасно відпочити та зарядитися енергією для подальших справ.

Простий і невибагливий догляд. Завдяки оптимальній висоті, процес збирання буде швидким і легким. Сам виріб досить протерти від пилу сухою ганчіркою.

Сучасний та лаконічний дизайн.

Міцність. Ліжко без проблем переносять активну експлуатацію, а також витримує велику вагу.

Ні один хостел не може обійтися без такого атрибуту як ліжко. Саме воно відіграє важливу роль при створенні позитивного іміджу представленого виду бюджетного готелю. Як це працює? Зупиняючись в хостелі, відвідувач шукає якісний відпочинок, приємну атмосферу, комфорт, затишок і розслаблення. Крім гарного інтер'єру й уважного персоналу, вищевказані особливості дозволяє забезпечити ліжко, але тільки за умови його правильної, продуманої конструкції.

Основні якості цього предмета меблів повинні бути наступними: зносостійкість, функціональність, міцність, стійкість до інтенсивних і великих навантажень, а також збереження зовнішнього вигляду, незважаючи на будь-які зовнішні впливи.

Вартість наших моделей лояльна й оптимальна. Гарне ліжко - запорука того, що ваші гості в майбутньому повернутися саме в ваш хостел!

Дякуємо за ваш вибір


Довжина2130 мм
Ширина970 мм
Висота узголів'я740 мм
Висувні шухлядиє
Рекомендовано для:готелів, хостелів
Написати відгук
Ліжко односпальне Моно

Ліжко односпальне Моно

Написати відгук
Схожі ліжка з дерева