Переглянуті товари

Виробники

Ліжко Венеція бук полуторне натурал зрощене 1400 х 2000

Новий

4256 грн.

00 дней
от момента оплаты
Бесплатная доставка
Киев
Оплата
Виды оплаты
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, рассрочка, приват24, наличными, счет, MasterPass)
 • 3. Оплата через банковский перевод (выставляем счет). Уточняйте в менеджера:
 • 4. Наложенный платеж при получении товара в отделениях НП.
 • 5. Наличными в магазинах и представительствах.
 • 6. Другой способ оплаты, обращайтесь к менеджеру.
Гарантия
Гарантийные объязательства
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

На даній сторінці знаходиться полуторне ліжко Венеція з натуральної деревини Бука, зрощеного матеріалу.Ліжко відмінно підійде до дизайну вашої кімнати, оскільки покрите натуральним кольором. Розмір матраца ліжка 1400 х 2000.


Написати відгук
Ліжко Венеція бук полуторне натурал зрощене 1400 х 2000

Ліжко Венеція бук полуторне натурал зрощене 1400 х 2000

Написати відгук

Схожі ліжка з дерева