Фільтр

Розмір матраца (мм)
Висота (мм)
Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Матраци

Купівля матраца для ліжка – відповідальна задача, від якої на 80% буде залежати комфорт сну. Якісні натуральні матраци розслаблюють м’язи спини, нормалізують кровообіг і в загальному здоров’я ваших рідних. Ми підкажемо вам ключові критерії, від яких залежить правильний вибір.

Натуральні матраци – види, характеристики, критерії відбору

Види матраців.

За типом блоку розділяють матраци на пружинні й безпружинні. Перші бувають із залежними або незалежними пружинами. Залежні пружини важко назвати ортопедичними. В автономних кожна спіраль працює самостійно, не доторкаючись до інших. Не створює тертя і скрипу, зате забезпечує фіксоване положення хребта.

Відсутність пружин не робить матрац гірше. Ортопедичні властивості досягаються завдяки чергуванню еластичних шарів. В якості наповнення добре підходить латекс, кокосова койра, шерсть, бавовна. Вони забезпечують повітр’я- і вологопроникність. Натуральні матраси по справжньому оцінять поціновувачі екологічних речей.

На які критерії звернути увагу вибираючи матраси на ліжко?

  Еластичність. Чим вона вища, тим краще матрац зберігає свою структуру при навантаженні та натиску плечима, колінами. Тіло не просаджується, а приймає зручну позу на рівні поверхі. Такі матраци добре адаптуються під форми.
 Збереження тепла. Використання натуральних матеріалів для наповнення наділяє матрац кращими зігріваючими властивостями, в порівнянні, наприклад, з синтетичними наповнювачами.
  Мікроклімат. Ортопедичні матраси «еко» складаються з екологічно чистих матеріалів, добре пропускають повітр’я, вологу. Людина вночі виділяє 0,2 – 0,5л поту. Якщо вода не випаровується, це знижає теплозбереження й збільшує дискомфорт. Саме з цієї причини матраци зі штучним наповненням здаються холодними і незручними.

Природні матеріали для виготовлення матраців

Найбільш популярними натуральними наповнювачами є волокна кокоса, латекс, шерсть, бавовна. Опишемо їх детальніше:

 Кокосова койра.

Забезпечує жорсткість і щільність. Оптимальна для дітей до 12 років, в яких формується скелет.

 Латекс.

Надає виробам м’ягкість, еластичність і антибактеріальний ефект. Підходить для людей похилого віку.

 Овеча шерсть.

Утеплює, тому часто використовується для зимових моделей.

 Бавовна.

Підтримує обмін повітр’я і комфортний для організма клімат.

Перевагою природної сировини є не тільки здатність пропускати повітр’я, але й уникнення електростатичності, яка викликає втомлюваність, головні болі й пришвидшене серцебиття. Та найбільш виграшною є комбінація різних шарів, які забезпечать міцність, проникність і пластичність.

Ідеальний ефект для спини досягається підбором матрацу в комплект з ліжком. Ламелі додають користі, тому купляючи матрац, слід врахувати конструкцію ліжка, для якого він призначений. І не потрібно жертвувати якістю задля більш низької ціни. Добротний виріб завжди вартує ціни, так як забезпечує ваше здоров’я на довгі роки.

Вирішивши купить матраси «еко», звертайте увагу на виробника і особливості всіх елементів. Відомі бренди гарантують довговічність своєї продукції. Ми пропонуємо тільки перевірені товари із натуральних матеріалів, завдяки чому ви не просто залишитеся задоволені придбанням, але й захочете повернутися за іншими покупками.

Ви можете дізнатися всю інформацію за телефонами та на сайті. Ціни на матраси вказані для кожного розміру та виду. Вибирайте й замовляйте онлайн. Або ж завітайте до нас в магазини в Києві, Львові й інших містах України, щоб побачити на власні очі й особисто переконатися в характеристиках, вказаних на сайті. Адреси представництв, де є можливість купити матраси, можна знайти тут.

Товарів у наявності: 6
3156 3787.00 -16.65%
Під замовлення
3539 4246.00 -16.66%
Під замовлення
3659 4208.00 -13.045%
Під замовлення