Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Матрац Soft Cloud

Знятий з виробництва

00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

НАПОВНЕННЯ МАТРАЦУ SOFT CLOUD

Своїми унікальними характеристиками матрац завдячує збалансованим шарам екологічних за натуральних матеріалів. Для досягнення оптимальних результатів в кожній моделі чергування шарів різне.

Головна особливість матрацу Soft Cloud - це наявність пружинного блоку Pocket Spring. Цей блок з незалежними пружинами, які розміщені в шаховому порядку та відокремлені одна від одної завдяки чохлам з нетканого полотна, дозволяє збільшити ортопедичний та анатомічний ефект. Якщо зрозуміліше, то матрац має властивість розподіляти точково навантаження та ідеально описувати контури тіла, навіть при різних комплекціях та вазі людини. Це особливо зручно для матраців двоспального типу або тоді, коли при купівлі матрацу ще невідомо, для кого він призначений та важко визначитися з навантаженням на спальне місце.

Матрац Soft Cloud – це двостороння модель «Зима/Літо». Прошарок бавовни з однієї сторони легко вбирає вологу та без перешкод дозволяє повітрю циркулювати, тим самим підвищуючи комфортність сну в спекотні літні ночі. Овеча шерсть, що розміщена з іншої сторони матрацу, добре зберігає тепло, швидко висихає від вологи та додає приємного зігріваючого ефекту, коли зимовими ночами температура повітря падає. Тобто обидва шари забезпечують приємний мікроклімат в будь-яку пору року.

Також еластичності та пружності матрацу Soft Cloud додає латекс – натуральний матеріал, який впринципі є спіненим соком каучукового дерева. Така технологія виробництва, що передбачає утворення різних зон жорсткості, дозволяє покращити ортопедичні властивості виробу, де застосовується латекс. Ще одна позитивна якість - довговічність матеріалу. Він може зберігати свої якості без змін до 20 років експлуатації. Гіпоалергенний та гігієнічний, він не вбирає вологи та не дає можливостей для розвитку мікроорганізмів.

Ще один матеріал, що використаний для наповнення цієї моделі – це войлок (термоволокно або повсть). Він екологічний та натуральний, виготовлений шляхом термопресування повсті. Його призначення – захистити прошарки наповнення від впливу пружинного блоку. Такий захист забезпечує низьку зношуваність та багато років комфортної експлуатації.

ЗНІМНИЙ НАМАТРАЦНИК (ЧОХОЛ)

Наматрацник виготовлений з 100% бавовни. Ця міцна натуральна тканина має високі гігроскопічні властивості та добре пропускає повітря. Природна м’якість робить поверхню приємною на дотик.

Чохол легко одягається та знімається, завдяки трьом застібкам-блискавкам на бічних сторонах. Це зручно для прання та чистки також самого матрацу. Легко фіксується не зміщується при користуванні.

ПОЗНАЧЕННЯ:

 • eco.jpg Використання у виробництві натуральних матеріалів.
 • air.png Сприятливий мікроклімат (циркуляція повітря та забезпечення випаровування вологи).
 • winter_summer.jpg Двосторонній тип «Зима/Літо». Забезпечення комфортних умов у будь-яку пору року.
 • ortoped.jpg Ортопедичний ефект.
 • spiral.jpg Пружинний блок Pocket Spring.
 • lightening.jpg Знімний чохол на застібках-блискавках.

РЕКОМЕНДОВАНО:

 • Для тих, хто любить спати на боці
 • Для людей низького та середнього зросту худої комплекції
 • Для чутливої спини
 • Рекомендоване навантаження – 130кг / 1 спальне місце

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.


Довжина2000мм
Висота210 мм
Ширина900мм (1200мм) 1400мм (1600мм) 1800мм
ЖорсткістьІ (м'який)
Типдвосторонній зима/літо
Рекомендоване Навантаження130кг / спальне місце
Чохол (наматрацник)знімний
Основапружинна
Пружининезалежні
Написати відгук
Матрац Soft Cloud

Матрац Soft Cloud

eco.jpgair.pngwinter_summer.jpgortoped.jpgortoped_1.jpglightening.jpg

Написати відгук
Схожі Матраци
Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: