Фільтр

Категорії
Розмір матраца (мм)
Порода деревини
Довжина (мм)
Висота (мм)
Ширина (мм)
Глибина (мм)
Діаметр (мм)
Форма стільниці

Меблі для дому

Дерево служить людині вже довгий час. Воно гарантує і тепло, і дах, і затишок в домі. Сучасні технології дали змогу замінити деревину, але вона все ж таки займає міцні позиції. Меблі для дому із деревини – стильні, надійні та універсальні моделі, які стануть прикрасою кожного інтер'єру.

Серед кращих порід деревини для створення виробів декору лідерами виступають ясен, дуб і бук. Наприклад, меблі для дому, вироблені з бука і дуба, характеризується міцністю і довговічністю. Основна відмінність між представленими породами полягає в малюнку деревини, а також її твердості і гнучкості. В основному, з дерева створюють такі типи меблів:

Які переваги дерев'яних меблів?

По-перше, натуральне дерево (дуб, бук, ясен) – це екологічно чистий матеріал. Він не виділяє шкідливих речовин і токсинів. Дерев'яні меблі абсолютно безпечні для дітей, а так само для людей, які страждають алергією.

По-друге, масив дерева прекрасно піддається обробці, що дозволяє виготовляти з нього меблі в вітальню, спальню, прихожу, кухню будь-яких форм. Це відмінний варіант для тих, хто хоче створити у себе вдома неповторний інтер'єр, підкреслити свою індивідуальність. Наш каталог меблів для дому зібрав кращі моделі, які гармонічно доповнять як класичний, так і сучасній інтер'єр.

По-третє, меблі з дерева ремонтопригодні. І мова навіть не про реставрацію, а про простий ремонт. Припустимо, у дверцят шафи спальної гарнітури зламалася петля. У випадку з деревом – це дурниця, купуємо нову петлю і прикручуємо її шурупами замість зламаної. А ось ЛДСП, ДВП, МДФ не дозволяють це зробити. Точніше, прикріпити петлю можна, але повторне кріплення петлі в штучному матеріалі буде ненадійним і дверцята прослужить набагато менше, ніж вам би хотілося.

Чи є недоліки виробів з дерева?

Меблі для дому у Львові – моделі,які не мають критичних недоліків. Єдине, що вам потрібно знати – це:

  • для меблів з дерева згубна волога. Треба уточнити, що це відноситься в основному до меблів кустарного, або, так званого, "гаражного" виготовлення, матеріали для якої рідко відрізняються якістю;
  • дерев'яні меблі з масиву, виготовлені ​​на меблевій фабриці, строго відповідає ГОСТам, деревина для неї ретельно висушується, реалізовані технології якісної склейки не дозволяють дерев'яним виробам покоробитися і потріскатися при впливі вологи і подальшому висиханні. Крім того, дерево перед фарбуванням або лакуванням повинно бути оброблено спеціальними просоченнями і грунтовками, що захищають її від вологи і розвитку грибка. Щоб бути впевненими в якості дерев'яних меблів, вибирайте провіреного виробника;
  • дерев'яні поверхні вимагають відповідного догляду. Моделі із деревини вимагають дотримання наступного догляду: рівномірно розподіляйте навантаження, бережно експлуатуйте фурнітуру, використовуйте спеціальні засоби, розроблені для догляду за меблями із деревини, а також захищайте вироби від перепадів температури та вологи.
  • купити меблі із деревини – не дешеве задоволення. Малюнок натурального дерева унікальний, а сам матеріал коштує того, так як відрізняється міцністю та великим експлуатаційним ресурсом.

Не варто думати, що меблі з натурального дерева можуть бути лише в класичному стилі – ви можете без зусиль підібрати собі шафу, ліжко або кухонну гарнітуру, яка буде виглядати дуже сучасно і вдало гармоніювати з іншими предметами інтер'єру у вашому домі.

Товарів у наявності: 86
на сторінку
5890
Під замовлення
1 Обзор(ы)
5713
В наявності
9782
Під замовлення
22417
Під замовлення
5160
Під замовлення
6000
Під замовлення
10901
Під замовлення
1 Обзор(ы)
3275
Під замовлення
15054
Під замовлення
16846
Під замовлення
6669
Під замовлення
4028
Під замовлення
822
Під замовлення
717
Під замовлення
4897
Під замовлення
7758
Під замовлення
13657
Під замовлення

Підкатегорії