Фільтр

Включені фільтри:
  • Матеріал: Зрощений/Цільний
Категорії
Розмір матраца (мм)
Порода деревини
Довжина (мм)
Висота (мм)
Ширина (мм)
Глибина (мм)
Форма стільниці
Рекомендовано для:
Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Меблі для дому

Дерево служить людині вже довгий час. Воно гарантує і тепло, і дах, і затишок в домі. Сучасні технології дали змогу замінити деревину, але вона все ж таки займає міцні позиції. Меблі для дому із деревини – стильні, надійні та універсальні моделі, які стануть прикрасою кожного інтер'єру.

Серед кращих порід деревини для створення виробів декору лідерами виступають ясен, дуб і бук. Наприклад, меблі для дому, вироблені з бука і дуба, характеризується міцністю і довговічністю. Основна відмінність між представленими породами полягає в малюнку деревини, а також її твердості і гнучкості. В основному, з дерева створюють такі типи меблів:

Які переваги дерев'яних меблів?

По-перше, натуральне дерево (дуб, бук, ясен) – це екологічно чистий матеріал. Він не виділяє шкідливих речовин і токсинів. Дерев'яні меблі абсолютно безпечні для дітей, а так само для людей, які страждають алергією.

По-друге, масив дерева прекрасно піддається обробці, що дозволяє виготовляти з нього меблі в вітальню, спальню, прихожу, кухню будь-яких форм. Це відмінний варіант для тих, хто хоче створити у себе вдома неповторний інтер'єр, підкреслити свою індивідуальність. Наш каталог меблів для дому зібрав кращі моделі, які гармонічно доповнять як класичний, так і сучасній інтер'єр.

По-третє, меблі з дерева ремонтопригодні. І мова навіть не про реставрацію, а про простий ремонт. Припустимо, у дверцят шафи спальної гарнітури зламалася петля. У випадку з деревом – це дурниця, купуємо нову петлю і прикручуємо її шурупами замість зламаної. А ось ЛДСП, ДВП, МДФ не дозволяють це зробити. Точніше, прикріпити петлю можна, але повторне кріплення петлі в штучному матеріалі буде ненадійним і дверцята прослужить набагато менше, ніж вам би хотілося.

Чи є недоліки виробів з дерева?

Меблі для дому у Львові – моделі,які не мають критичних недоліків. Єдине, що вам потрібно знати – це:

  • для меблів з дерева згубна волога. Треба уточнити, що це відноситься в основному до меблів кустарного, або, так званого, "гаражного" виготовлення, матеріали для якої рідко відрізняються якістю;
  • дерев'яні меблі з масиву, виготовлені ​​на меблевій фабриці, строго відповідає ГОСТам, деревина для неї ретельно висушується, реалізовані технології якісної склейки не дозволяють дерев'яним виробам покоробитися і потріскатися при впливі вологи і подальшому висиханні. Крім того, дерево перед фарбуванням або лакуванням повинно бути оброблено спеціальними просоченнями і грунтовками, що захищають її від вологи і розвитку грибка. Щоб бути впевненими в якості дерев'яних меблів, вибирайте провіреного виробника;
  • дерев'яні поверхні вимагають відповідного догляду. Моделі із деревини вимагають дотримання наступного догляду: рівномірно розподіляйте навантаження, бережно експлуатуйте фурнітуру, використовуйте спеціальні засоби, розроблені для догляду за меблями із деревини, а також захищайте вироби від перепадів температури та вологи.
  • купити меблі із деревини – не дешеве задоволення. Малюнок натурального дерева унікальний, а сам матеріал коштує того, так як відрізняється міцністю та великим експлуатаційним ресурсом.

Не варто думати, що меблі з натурального дерева можуть бути лише в класичному стилі – ви можете без зусиль підібрати собі шафу, ліжко або кухонну гарнітуру, яка буде виглядати дуже сучасно і вдало гармоніювати з іншими предметами інтер'єру у вашому домі.

Товарів у наявності: 11
4 Обзор(ы)
10811
Під замовлення
1 Обзор(ы)
12723
Під замовлення
11200 16000.00 -30%
Під замовлення
4 Обзор(ы)
19562
Під замовлення
Топ продаж
4 Обзор(ы)
6991
Під замовлення
Топ продаж
4 Обзор(ы)
2876
Під замовлення
8451
Під замовлення
9953
Під замовлення

Підкатегорії