П-подібні сходи

П-подібні сходи зняті з виробництва

П-подібні сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте П-подібні сходи прямо зараз! Консультації та допомога +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-6 з 6 товарів

П-подібні дерев'яні сходи у Львові та Києві. Кращі ціни від виробника

Сходи з поворотом на 180 градусів чи, простіше кажучи, п-подібні бувають, як правило, двох видів:

  1. - З поворотніми сходинами (забіжними_)
  2. - З площадкою на повороті

Для монтажу сходів даного типу потрібно значно більше простору, ніж для інших типів сходових комплексів. Однак з точки зору комфортності переміщення вони найбільш вдалі.

П-подібні сходи – ідеально комфортний підйом і спуск

Особливості та переваги п-подібних сходів

Представлена категорія сходів об’єднує сходи прямої конструкції з поворотом маршу на 180 градусів. Подібним типом сходів є С-подібні сходи, але вони займають більше місця. Забіжні п-подібні сходи займають менше місця, ніж коли поворот виконаний через площадку, яку можна замінити мінімум шістьма поворотними сходинками.

Сходовий п-подібний марш з площадкою на повороті безперечно є найзручнішим. Моделі такого роду займають багато місця. Але такі сходи виглядають впевнено, масивно, безпечно і надійно. І не тільки виглядають, а й є такими. По них комфортно піднімати важкі габаритні предмети, переміщувати їх в обидві сторони. Після монтажу конструкції під нею можна облаштувати додаткові функціональні зони, наприклад шафу.

Найбільш практичним матеріалом для виготовлення п-подібних маршів є дерево. Дерев’яні п-подібні сходи – варіант, який домінує серед інших. Це завдяки, в першу чергу, екологічності, простоті в обробці, легкістю заміни деталей та зручності у встановленні. При якісній обробці та правильному монтажі такі сходи гармонійно поєднуються з інтер’єром будь-якого напрямку – від класики до лофта.

Де зручно розміщати п-подібні сходи?

  • В будь-яких приміщеннях, простір яких дозволяє монтаж масивного комплексу без шкоди для загального рівня комфорту кімнати.
  • В класичних інтер’єрах, де сходи з такими характеристиками будуть якраз доречними.
  • В приміщеннях, де часто виникає потреба в переміщенні габаритних предметів, а також там, де більший потік людей між поверхами. П-подібні сходи більш зручні та надійні для безперервної експлуатації.

Як зробити замовлення п-подібних сходів правильно?

Ключовим кроком для успішного вибору є те, що п-подібні сходи на другий поверх мають мати точні розрахунки. Рекомендуємо Вам поставитися до цього фактору максимально серйозно. Комплексні консультації з питань, що Вас цікавлять можливі також в наших офлайн магазинах. На прикладі готових макетів та портфоліо Ви зможете скласти чітке враження про наші виробничі можливості та модельні ряди.

Компанія «К’Лен» шліфувала мистецтво виготовлення сходів протягом 19 років, наші працівники – майстри, які знають всі тонкощі та нюанси цього ремесла. Ми використовуємо тільки натуральні масиви довговічних порід дерева.

Зроблені з урахуванням всіх вимог п-подібні забіжні сходи чи з площадкою – запорука довгої служби конструкції без ремонтів та реставрацій. Вивчити асортимент та на власні очі побачити готові результати можна в наших магазинах.

Сходи від компанії-виробника «К’Лен» - це надійність та зручність на довгі роки.

Фільтрувати

Матеріал огородження

Напівкруглий елемент сходини

Напівкруглий елемент підсходини

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння