Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Шафа купе Жизель

Знятий з виробництва

00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

ШАФА-КУПЕ ЖИЗЕЛЬ

Виготовлена з твердої екологічної деревини бука.

Покрита природньою лляною олією. Без різкого запаху.

Надійність та модульність конструкції забезпечена елементами кріплення від європейського виробника Häfele.

Натуральність кольору та текстури.

Відмінна циркуляція повітря та вологи.

Основна функція будь-якої шафи - це зручність зберігання і розміщення речей. Різного роду секції, їх оптимальна висота і ширина, натуральний та екологічний матеріал, без запаху, з хорошою циркуляцією повітря та вологи, а також надійна фурнітура - все це є запорукою того, що шафа-купе Жизель ідеальне рішення, яке в повній мірі забезпечить функціональність і практичність.

Модель має три вертикальні перегородки і горизонтальні полиці різних розмірів. Є відділення для одягу на вішалках та штанів. Також в нижній частині шафи ми пропонуємо 4 шухляди для зберігання білизни та інших невеликих речей.

Фасад даної моделі також виготовлений з натуральної деревини зі вставками скла. Дизайн добре гармонує з іншими натуральними меблями, оскільки має природний колір і текстуру.

Шафа-купе Жизель є предметом спальної колекції Жизель, але без зайвих сумнівів, вона прекрасно поєднується з іншими предметами інтер’єру, представлених в нашому магазині.

Можливість вибору кольору та матеріалу на власний розсуд перетворює предмет інтер’єру зі стандартного на персональний. Також до шафи «Жизель» ви можете підібрати інші товари нашого магазину, що пасуватимуть та матимуть ті ж самі характеристики зовнішнього вигляду та якості.

Дякуємо за ваш вибір.


Висота2300 мм
Ширина1950 мм
Глибина660 мм
Порода деревинибук
Покриттянатуральна олія Legno Oil (Adler)
Фурнітуравиробник Häfele
Тип шафикупе, 2-х дверний
Матеріал фасадудерево та скло
Кількість вертикальних перегородоктри
Написати відгук
Шафа купе Жизель

Шафа купе Жизель

Написати відгук
Аксесуари
  Завантаження

  Інструкція по збірці шафа купе "Жизель"

  Завантаження (372.53k)
  Схожі Шафи купе з дерева