Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Шафа Люкс

Знятий з виробництва

00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
 • 1. Оплата через Приват24.
 • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
 • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
 • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
 • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
 • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
 1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
 2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
 3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
 4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
 5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

ШАФА ЛЮКС

 • Для міцності конструкції використано зрощений і цільний бук.
 • Покриття екологічним натуральним маслом.
 • Надійність і модульність конструкції забезпечена завдяки використанню фурнітури від європейського виробника Häfele.
 • Натуральність кольору і текстури.
 • Велика місткість.

Шафа виготовлений повністю з дерева - це турбота про будинок і здоров'я. Місткість, наявність трьох відділень з 6-ми дверцятами дозволяє комфортно використовувати місця зберігання й отримувати доступ до них. Ширина дерев'яної шафи майже 3 метри, розміщення якої розраховане на всю довжину стіни. Надійна фурнітура німецького виробника гарантує практичність і зручність використання шафи Люкс на довгі роки.

Функціональність забезпечується поличками і відділеннями для розміщення одягу на вішалках і штанів. Визначним є те, що в цій моделі полички розміщені вгорі, а секції з вішалками в нижній частині.

Фасад виготовлений в класичному виді з натуральної деревини без ручок з металу. Ручки вбудовані в фасад і гармонійно вписуються в загальний дизайн меблів.

Шафа Люкс є предметом спальної колекції "Люкс", але до нього підійде будь-які меблі з нашого магазину, а особливо, що виконана в стилі "без ручок".

Можливість вибору кольору і матеріалу на власний розсуд перетворює предмет інтер'єру зі стандартного в персональний. Також до шафи Люкс ви можете підібрати інші предмети інтер'єру, які підійдуть як за зовнішнім виглядом, так і за якістю.

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.


Висота2240 мм
Ширина2965 мм
Глибина600 мм
Порода деревинибук
Покриттянатуральна олія Legno Oil (Adler)
Фурнітуравиробник Häfele
Тип шафи6-и дверний
Кількість вертикальних перегородоктри
Написати відгук
Шафа Люкс

Шафа Люкс

Написати відгук
Аксесуари
Схожі Шафи купе з дерева