Переглянуті товари

Виробники

Messages.tpl

My first module name

https://klen.ua/uk/module/pay_messages/display

Стіл Данте "плюс"

Новий

1741.6 грн.

-30%

2 488 грн.

Наразі товар відсутній

Рейтинг 
Оцінка 5 з 1 відгука(ів)
00 днів
від моменту оплати
Бесплатна доставка
Киев
Оплата
Види оплати
  • 1. Оплата через Приват24.
  • 2. Оплата через систему Liqpay (карта, LiqPay, кредит, приват24, готівкою, рахунок, MasterPass)
  • 3. Оплата через банківський перерахунок (виставляємо рахунок). Уточнюйте в менеджера
  • 4. Післяплата при отриманні товару в відділеннях НП.
  • 5. Готівкою в магазинах та представництвах.
  • 6. Інший спосіб оплати, звертайтеся до менеджера.
Гарантія
Гарантійні зобов'язання
Рекомендації з експлуатації та обслуговування
Якість і комплектність виробів рекомендується перевіряти в магазині при покупці в розпакованому вигляді. Збірку продукції слідувати в порядку, викладеному в цій інструкції. В процесі експлуатації виробів необхідно періодично затягувати ослаблені гвинтові з'єднання. У разі необхідності переміщення виробів по квартирі перед їх перестановкою, необхідно повністю звільнити від навантаження (матраца). Щоб уникнути поломки наявних опор, пересування виконувати піднімаючи виріб над рівнем підлоги.
Основні правила догляду:
- Температура повітря в приміщенні повинна бути 18-24 °С, а вологість межах 40-65%; - Ліжко необхідно встановлювати на відстані не менше 50 см від радіаторів або системи опалення; - Щоб уникнути жолоблення деталей і зміни кольору виробу слід уникати розміщення меблів під дією прямих сонячних променів; - Необхідно регулярно очищати вироби від впливу жиру і пилу спеціальними засобами, призначеними для догляду за дерев'яними покриттями ; - Не допускати великих динамічних навантажень на конструкцію;
При експлуатації виробів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- В процесі складання і експлуатації набору ставати ногами на горизонтальні поперечини і ламелі; - Зберігати і перевозити меблі без захисної упаковки.
Гарантії виробника
  1. 1.Гарантійний термін експлуатації виробу - 12 місяців з дня продажу магазином. В період гарантійного терміну виробник гарантує ремонт виробів або їх заміну, якщо споживачем не порушені правила експлуатації.
  2. 2.Претензії пред'являються споживачем безпосередньо в торгівельну організацію, в якій було придбано меблі, пред'явивши "Інструкцію по збірці" і копію товарного чека.
  3. 3.Вироби відповідають вимогам ГОСТ 19917-93.
  4. 4.Термін служби виробу - 10 років.
  5. 5.Підприємство-виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробу, не погіршуючи конструктивні і експлуатаційні характеристики.
Важливо!
Зберігайте, будь ласка, інструкцію по збірці (паспорт виробу) в разі повторного складання або рекламації. У разі рекламації користуйтеся, будь ласка, позначенням з інструкції по збірці
Технічні характеристики:
конструкція меблів ТОВ «К`Лен» з масиву або з клеєного щита. Меблеві деталі покриті з усіх боків водним лаком або маслом.
Матеріал:
бук або дуб.

СТІЛ ДАНТЕ "Плюс" З НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ.

  • Виготовлений з натурального матеріалу, для тих хто піклується про здоров’я.
  • Покриття безпечне, навіть при контакті з їжею.
  • Легко збирати й розбирати. Міцність зберігається завдяки спеціальним елементам кріплення.
  • Різні варіанти деревини, матеріалу, покриття та кольорів.

Дерев’яний стіл «Данте плюс» має значні переваги. Кругла форма стола полегшить вам переміщення по кімнаті й тим більше виключить можливість травмування через гострі кути. Це особливо актуально, якщо у вашій оселі бігають маленькі діти чи планується їх поява. В цілому, вибір саме такого стола є раціональним, якщо для вас важливо зберегти максимум простору для переміщення, а також коли ви хочете уникнути масивних предметів інтер’єру, які незручні як в естетичному, так і в фізичному плані.

Також, стіл "Данте плюс" чудово підійде для кафе та інших громадських закладів. Покриття спеціальним лаком робить його витравилим до високих експлуатаційних навантажень.

Можливість вибору кольору та розміру на власний розсуд перетворює предмет інтер’єру зі стандартного на персональний. Також до стола «Данте плюс» ви можете підібрати інші товари нашого магазину, що пасуватимуть та матимуть ті ж самі характеристики зовнішнього вигляду та якості.

Дякуємо за ваш вибір.


Висота750 мм
Форма стільницікругла
Діаметр900 мм
Тип столуне розкладний
Рекомендовано для:кафе, барів і ресторанів
Оцінка 
2018-07-09

Дуже хороша продукція

З магазином Клен ми вже знайомі раніше. Цього разу замовляли тут стіл Данте з натурального дерева. Ми задоволені нашим вибором. Стіл виглядає гарно і зручний в користуванні. Він швидко складається і розбирається. Особливо сподобалося, що стіл не має гострих кутів, його легко переносити.

    Написати відгук !

    Написати відгук
    Стіл Данте "плюс"

    Стіл Данте "плюс"

    Написати відгук
    Аксесуари
      Схожі Дерев'яні столи