Виробники

Виробництво меблевого щита

Власне виробництво меблевого щита – гарантія якості

Мебельний щит – це натуральний, чистий, екологічний продукт, виготовлений шляхом склеювання, під дією пресу, брусків, підібраних по розмірам, кольору та текстурі. Унікальність його полягає в тому, що він є основою для будь-якого виробу з дерева, що використовується в будівництві, облаштуванні житла, декоруванні та інших аналогічних сферах.

Технологічний процес виробництва мебельних щитів із дерева

list_100.jpg  Закупка круглого лісу

Вся деревина сертифікована незалежною міжнародною організацією FSC (ForestStewarshipCouncil) та має спеціальне маркування, що в свою чергу дозволяє відслідковувати географію вирубки та гарантує якість. Круглий ліс за допомогою гідравлічних маніпуляторів розвантажується в штабеля и подається на естакади перед пилорамами.

list_100.jpg  Розпил кругляка на дошки

На цьому етапі проходить облагородження деревини, торцювання і розкрій на сортименти.

Розпил круглого лісу проводиться на стрічкових верстатах з мінімальним утворенням пилу та тирси. Деревину фіксують та роблять 4-5 розпилів залежно від її діаметру. Порода настільки тверда, що пили доводиться змінювати кожні 40 хвилин та відправляти на заточку, яка відбувається тут же. Це дозволяє забезпечити безперебійну роботу.

Після порізки пиломатеріали складують та подають на багатопильний верстат для виготовлення заготовок заданих розмірів. Вже на цьому етапі кваліфіковані працівники сортують деревину. Заготовку торцюють та вирізають дефекти: сучки та гниль. Після цього відібрану заготовку складають на піддони та відправляють на пропарку. Така технологія дозволяє змінити фізико-механічні властивості деревини, що матиме позитивний ефект в експлуатації виробів з нашого меблевого щита.

list_100.jpg  Атмосферна сушка

Піддони із заготовками доставляють на полігон для провітрювання. На відкритому повітрідеревина висихає природнім шляхом. Сонце та вітер роблять свою справу впродовж 20 – 25 днів. Відстань між піддонами як по довжині полігону, так і по його ширині чітко дотримується для рівномірного доступу повітря. Навіть заготовки в піддоні складені таким чином, щоб мінімізувати контакт з перекладинами. В такий спосіб деревина висихає рівномірно по всій довжині.

list_100.jpg  Сушка в автоматизованих сушильних камерах

Контролювати температуру та вологість в умовах атмосферної сушки, звичайно, не вдається. Тому наступним етапом є сушіння в сучасних автоматизованих камерах зі системою контролю за процесами. Для моніторингу в деревину монтуються спеціальні датчики температури та вологості. Це дає можливість вносити корективи через консоль управління.

Після загрузки камери закриваються на 20 – 28 днів, залежно від параметрів сушіння та матеріалу. Значення вологості після сушки має складати 10% (± 2%).

list_100.jpg  Сортування заготовки

Суха заготовка зберігається в закритих сухих приміщеннях. Звідси вона потім доставляється в цех контролю якості (сортувальний цех). Заготовки торцюють і відбирають якісні сортименти. Біля кожного верстата є стенд зі зразками дефектів: сучки, кривизна, гниль, тріщини, які потрібно відсортувати з подальшого виробництва меблевого щиту.

list_100.jpg  Формування й склейка меблевого щита.

ЧМЗ, яка пройшла контроль, сортують по довжині й подають на 4-сторонні верстати, де їх стругають. Після цього заготовку повторно сортують за кольором та текстурою й складають на піддони, які транспортують в цех виготовлення меблевого щита.

На цьому етапі відбувається склеювання і пресування заготовок в щити заданих розмірів. Спочатку короткі заготовки надходять на лінію торцювання і нарізки шипів. Верстат робить шипи з двох сторін та наносить клей. Далі заготовки направляють на лінії з високою швидкістю, таким чином, щоб вони щільно прилягали одна до одної. Зрощена рейка по довжині відрізається і пресується. Звідси довгі деталі доставляють на 4-сторонній стругальний верстат, щоб позбавити рейку залишків клею і нерівностей.

Калібровану заготовку відправляють на лінію виготовлення щитів. Тут відбувається завершальний етап підбору ламелей в щит по кольору та по фактурі. На кожну з них автоматика наносить клей по всій довжині і формує щит по ширині.

Для склеювання щита використовуємо клей Jowat німецького виробника. Він є сертифікований, а також дозволений для виготовлення меблевої продукції. Пройшов випробування на Д3 і Д4.

Зібрані в ширину рейки подаються в прес ТВЧ. Тиск в 200 атмосфер, 3 хвилини і щит готовий.

list_100.jpg  Передпродажна підготовка

Після виробничого процесу готовий меблевий щит розподіляються по виробництву залежно від кінцевого призначення. Частина на склад готової продукції, де проходить передпродажну підготовку і щит, як напівфабрикат, відправляється на ринок.

Також меблевий щит – це натуральний екологічний матеріал для нашої продукції з дерева. Ми спеціалізуємося на виробництві меблів, сходів, комплектуючих для сходів, стільниць та інших декоративних і практичних виробів для будівництва та облаштування оселі.

 

Два види мебельного щита

Ми виготовляємо дві структурні варіації: зрощений й цільний щит. Будь-який з них буде клеєним мебельним щитом. Виробництво відрізняється тим, що перший складається з підібраних по ширині й довжині ламелей, в той час як другий передбачає зрощення довгих ламелей тільки по ширині.Таким чином, цільний виглядає як звичайна дошка. Зрощений нагадує паркетну дошку.

В чому відмінність виробів від ТзОВ «К’Лен»?

Наше підприємство меблевого щита із масиву впродовж багатьох років пропонує своїм клієнтам безпечний натуральний продукт. Завдяки технології виробництва, за якісними характеристиками щит відповідає європейським нормам. Він не розтріскується, не деформується, має мінімальну усадку.

Технічні умови сортності можна знайти на нашому сайті в розділі «Інформація про товари»

 Купити нашу продукцію можна в інтернет-магазині чи представництвах компанії. Подивитися весь список адрес можна тут. Купуючи в Інтернеті, Ви отримуєте замовлення з доставкою в найближче відділення поштової служби або кур’єром по місту Києву, Львову та інших містах України. Оптовим покупцям надається вигідні умови. Більше в розділі «Партнерам».

Вибирайте натуральність та природну красу дерев’яного виробу в інтернет-магазині Klen.uaТМ