Про компанію

ТзОВ «К’Лен» - деревообробне підприємство з повним завершеним циклом виробництва, розташоване в гірському, екологічно чистому регіоні Західної України.

Географічне розташування (Закарпаття межує з чотирма країнами Східної Європи) сприяє динамічному економічному розвитку компанії.

Як все починалося?

Заснована наша компанія в 1997 році. За 22 років ми пройшли шлях від ручної праці до автоматизованого виробництва, від атмосферної сушки до сучасних технологій контролю за процесом сушіння, суттєво збільшивши виробничі потужності.

Філософія

Ведення бізнесу та розвиток у різних напрямках дозволив нам, як виробництву, сформувати автентичний світогляд, створити й наслідувати власну філософію.

 • Досвід і професіоналізм об’єднуючи вікові традиції та сучасні технології, ми ефективно використовуємо досвід поколінь в обробці деревини та професіоналізм кожного працівника для отримання найкращого результату
 • Відповідальність контролюючи якість на кожній ланці виробництва, ми несемо відповідальність і стверджуємося у впевненості, що наша праця не марна
 • Індивідуальність індивідуальний підхід дозволяє нам з розумінням справи відповідати пропозицією на попит наших покупців, що в свою чергу дає нам можливість ставати кращими та відкривати нові горизонти
 • Натуральність для створення нового і досконалого іноді достатньо звернутися до природи. Натуральність та екологічність нашої продукції є обов’язковою передумовою всіх наших починань і звершень

Ми хочемо залишити після себе слід в справі, що стала для нас життям.

Наша продукція – це результат нашої діяльності.

Спеціалізація На сьогодні ми працюємо в таких напрямках:

 • Виробництво меблевого щита з твердолистяних порід бука, дуба, ясена. Роздрібна та оптова торгівля. Географія продажів: Україна, країни Європи.
 • Виробництво меблів з дерева та текстильних виробів, з натуральних екологічних матеріалів. Розвиток мережі магазинів з еко-товарами для затишного та здорового облаштування житла.
 • Встановлення сходів під ключ. Індивідуальні проекти різного ступеня складності та дизайну.
 • Виробництво паливних брикетів типу RUF. Європейські стандарти.

Наша команда

Досягти успіху було б неможливо без професійного колективу. З кожним роком нас стає все більше, адже ми вітаємо світлі голови та нові ідеї. Досвід «старожилів» та енергія «молодих кадрів» є безцінним надбанням та визначає напрямок нашого руху як компанії. Для нас важливо надати можливості для розвитку.

Данко Олександр
Данко Олександр
Директор
Контакти:
office@klen.ua live:dankoheart
Химинець Ірина
Менеджер з реалізації продукції
Контакти:
(067) 325-92-55 iryna.khymynets@klen.ua
Химинець Ірина
Лендєл Василь
Лендєл Василь
Менеджер по експорту
Контакти:
(067) 310-55-06 zakazuklen@gmail.com ltd_klen
Шовкопляс Олена
Менеджер з продажів представництва ТзОВ «КЛен» в Києві
Контакти:
(067) 312-35-58 klenkmag@gmail.com lena.shovkoplias
Шовкопляс Олена
Гайовська Діана
Гайовська Діана
Менеджер з продажів представництва ТзОВ «КЛен» у Львові
Контакти:
(067) 314-55-06 klenlviv@gmail.com klenlviv
Галас Віктор
Головний конструктор
Контакти:
(067) 312-65-31 klen.ilnica@gmail.com halasvik
Галас Віктор
Лендєл Наталія
Лендєл Наталія
Головний бухгалтер
Контакти:
(067) 979-79-27 natalya.lendel
Пелиньо Іван
Головний інженер
Контакти:
(067) 310-17-69 klen.postach@gmail.com ivan.pel
Пелиньо Іван

Проекти

На базі спеціалізації виробництва фірми «К’Лен» та ідей компанії ми створили ТМ klen.ua. Вона об’єднує товари українських виробників, що відрізняються своєю натуральністю, екологічністю та мають прозорі сировинні джерела. Ці товари можна знайти в інтернет-магазині klen.ua або в мережі магазинів, карту яких можна знайти тут. Інтернет-магазин klen.ua – це не тільки місце для здійснення покупок. Ми намагаємося представити вашій увазі ресурс на якому завжди можна знайти цікаву інформацію та корисні поради. (блог) Ми приймаємо активну участь у виставках та різного роду проектах, на яких представляємо якісний та конкурентний продукт. (виставка ZOW)

Партнерам

Ми довгий час працюємо над удосконаленням не тільки технології виробництва, а й намагаємося спростити зазвичай складні умови реалізації та співпраці з клієнтами. Сподіваємося, вигоди, які Ви отримаєте, стануть фундаментом надійного та тривалого партнерства. Ми завжди раді новим ідеям та пропозиціям. Як національний виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни та варіанти реалізації. Більше у розділі «Партнерам».

Контакти:

Адреса ТОВ «К’Лен» Закарпаття (виробничі потужності фірми та юридична адреса):
 • 90130, Закарпатська область Іршавський район
 • c. Ільниця вул. Лесі Українки, 7
 • Телефон: +38 (067) 310-17-21
 • Електронна адреса для питань з реалізації та співпраці: office@klen.ua ТОВ К’Лен,
 • офіційний сайт - klen.ua

Сертифікат відповідності на меблі Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи титул Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи зворотня Сертифікація ланцюга постачання 2021 FSC (Chain of Custody (COC) Сертифікація ланцюга постачання 2021 FSC (Chain of Custody (COC) Сертифікація ланцюга постачання FSC (Chain of Custody (COC) Сертифікація ланцюга постачання FSC (Chain of Custody (COC) К'Лен Диплом Kiff за набір меблів для спален ГлоріяСвідоцтво ТМ К'Лен Сертифікат Матролюкс Подяка Reram

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння