ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДОГЛЯДУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕБЛІВ

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРЕДОВИЩА

Світло.

Не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблеві вироби. Тривалий прямий вплив світла на деякі ділянки може викликати зниження хроматичних характеристик в порівнянні з іншими ділянками, які менше піддаються випромінюванню. У разі заміни та / або додавання компонентів у різні моменти часу може виникнути колірне розходження елементів, які складають меблів. Дана відмінність, яка стане менш помітним з плином часу, є цілком природною і тому не може вважатися як низька якість меблевого виробу.

Температура.

Високе значення тепла або холоду, а також раптові перепади температури, можуть серйозно пошкодити меблевий виріб або його частини. Меблеві вироби не повинні бути розташовані менш 1м. від джерел тепла (а також кондиціонерів). Рекомендована температура повітря при зберіганні та (або) експлуатації + 10ºС - + 35ºС. Не допускайте попадання на меблеві вироби гарячих предметів (праски, посуд з окропом і т.п.) або випромінювань (світло потужних ламп, неекрановані мікрохвильові випромінювачі і т.п.)

Вологість.

Рекомендована відносна вологість місцезнаходження меблевого виробу 40% -65%. Не слід підтримувати протягом тривалого часу умов крайньої вологості або сухості в приміщенні, а тим більше — їх періодичної зміни. З часом такі умови можуть вплинути на цілісність меблевих виробів або їх елементів. Тим не менше, якщо ви створили такі умови, то рекомендується часто провітрювати приміщення і у міру можливості, користуватися осушувачами або зволожувачами повітря для нормалізації вологості.

Догляд за поверхнями та виробами

  1. Деревина. Рекомендуємо користуватися злегка вологими або сухими ганчірками натурального складу, без абразивних та твердих часток. Вони легко справляються з пилюкою та незначними плямами. Категорично не рекомендуємо використовувати поліролі, агресивні засоби, інші засоби побутової хімії, оскільки вони пошкоджують поверхню та залишають неприємні запахи надовго. Для видалення стійких плям можна спробувати ганчірку змочену в мильному розчині, після чого досуха протерти поверхню. Рекомендуємо очистити поверхню якнайшвидше після забруднення, щоб пляма не просочилася в структуру деревини. Дерев’яна поверхня не є стійкою до порізів, вмятин, подряпин, тому рекомендуємо бережно поводитися з такими поверхнями та уникати можливих пошкоджень. Також не допускається розміщення на дерев’яних поверхнях гарячого та вологого посуду. При використанні маркерів, ручок, фарб - слід захистити дерев’яні поверхні від можливого забруднення.
  2. Скло. Перш за все, слід пам’ятати, що скляні поверхні є крихкими і тому можуть розбитися в разі удару. Для очищення варто використовувати спеціальні засоби для скла та м’які ганчірки.
  3. Після певного періоду експлуатації деякі механічні частини меблів (петлі, кріплення підйомних механізмів, ящиків) можуть втратити оптимальне регулювання і мастило, виконані під час установки меблів. Їх належна робота забезпечується шляхом своєчасного регулювання петель та шляхом змащування направляючих рейок парафіном або схожими за властивостями засобами. У разі ослаблення вузлів різьбових з'єднань необхідно їх періодично підтягувати.

Рекомендації щодо розміщення дерев’яних меблів в приміщенні.

  1. Меблі призначені для використання в кімнатних умовах ні в якому разі не можуть бути розміщені на балконах, лоджіях, дворах, у кімнатах з підвищеною вологістю (підвали, ванни тощо).
  2. Не варто розміщувати дерев’яні меблі у надмірній близькості (менше 1м) до відкритого вогню, батарей опалення, інших опалювальних приладів, кондиціонерів, зволожувачів повітря, тривалий час відкритих духових шаф та інших приладах, які можуть впливати на температурний режим та вологість повітря в кімнатах. Такий вплив може призвести до пересихання волокон деревини або надмірного зволоження, розтріскування та деформації.

Не перевантажуйте ламелі ліжок, полиці та шухляди. Розподіляйте навантаження рівномірно. Увага! Подбайте про безпеку Ваших дітей! Стелажі, комоди та шафи слід додатково закріпити до стін приміщення. Не дозволяйте дітям залазити у шухляди меблів та на меблі. Це може бути небезпечно! Використовуйте меблі лише за їх прямим призначенням!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння