Знижки, акції, розпродаж товарів

У покупців меблевого інтернет-магазину klen.ua є можливість придбати товари зі знижкою. Компанією регулярно організовується розпродаж меблів, або проводяться різні акції, що дають можливість купити вироблену нами продукцію, зокрема меблі, за меншу вартість.

Діючі знижки на меблі

Ви давно задумали придбати якісні меблі для облаштування свого будинку, вже провели аналіз запропонованої на ринку продукції, але з яких-небудь причин відкладали цю подію, зайдіть на сторінку нашого сайту, де представлені меблі за акційною ціною. Можливо вас приверне ціна зі знижкою і це зіграє вирішальну роль в ухваленні рішення про покупку.

Продаж меблів за зниженою ціною обумовлена безліччю причин, серед них:

  • модель знята з виробництва та розпродаються її складські залишки;
  • присутні незначні зовнішні дефекти, але це обов'язково вказується в описі товару;
  • загальноприйняті сезонні розпродажі, наприклад, різдвяні або літні знижки;
  • акція, яка поширюється на окрему категорію меблів;
  • всілякі інші підстави, які виникають в процесі продажу і виробництва.

Всі зразки меблів, виставлені в розділі знижок та розпродажі нашого інтернет-магазину, вже виготовлені і знаходяться на території складів, розташованих в різних регіонах України: Ільниці, Києві, Львові, Ужгороді , Іршаві. Це значно скорочує терміни доставки, а значить отримати обраний товар ви зможете отримати протягом дуже короткого проміжку часу.

Дуже важливо, що на товар зі знижкою поширюється дія гарантії , що надається виробником, а також, відповідно до закону «Про захист прав споживача», ви можете обміняти або повернути придбаний товар в встановлені нормативним актом терміни.

Знижкина меблі, запропоновані нами по акції, мають великий діапазон і можуть досягати 50% в залежності від конкретних умов.

Більш детальну інформацію про розпродаж меблів ви завжди можете отримати в описі обраного товару розділу знижки або зв'язавшись з консультантом магазину по телефону, а також у вас є можливість задати питання в формі зворотного зв'язку.

Запрошуємо вас на розпродаж якісних, дерев'яних, екологічно чистих меблів від виробника. Вибирайте і купуйте вподобані елементи інтер'єру вже зараз!

Пропозиція обмежена за часом, окремі зразки продукції є тільки в єдиному екземплярі!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння