Матраци
Матраци від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (не вбирають пил, на відміну від м'яких диванів і крісел). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та цілющий ефект. Замовте меблі прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Купівля матраца для ліжка – відповідальна задача, від якої на 80% буде залежати комфорт сну. Якісні натуральні матраци розслаблюють м’язи спини, нормалізують кровообіг і в загальному здоров’я ваших рідних. Ми підкажемо вам ключові критерії, від яких залежить правильний вибір.
Натуральні матраци – види, характеристики, критерії відбору
Види матраців.
За типом блоку розділяють матраци на пружинні й безпружинні. Перші бувають із залежними або незалежними пружинами. Залежні пружини важко назвати ортопедичними. В автономних кожна спіраль працює самостійно, не доторкаючись до інших. Не створює тертя і скрипу, зате забезпечує фіксоване положення хребта.
Відсутність пружин не робить матрац гірше. Ортопедичні властивості досягаються завдяки чергуванню еластичних шарів. В якості наповнення добре підходить латекс, кокосова койра, шерсть, бавовна. Вони забезпечують повітр’я і вологопроникність. Натуральні матраси по справжньому оцінять поціновувачі екологічних речей.
На які критерії звернути увагу вибираючи матраси на ліжко?
- Еластичність. Чим вона вища, тим краще матрац зберігає свою структуру при навантаженні та натиску плечима, колінами. Тіло не просаджується, а приймає зручну позу на рівні поверхі. Такі матраци добре адаптуються під форми.
- Збереження тепла. Використання натуральних матеріалів для наповнення наділяє матрац кращими зігріваючими властивостями, в порівнянні, наприклад, з синтетичними наповнювачами.
- Мікроклімат. Ортопедичні матраси «еко» складаються з екологічно чистих матеріалів, добре пропускають повітр’я, вологу. Людина вночі виділяє 0,2 – 0,5л поту. Якщо вода не випаровується, це знижає теплозбереження й збільшує дискомфорт. Саме з цієї причини матраци зі штучним наповненням здаються холодними та незручними.
Природні матеріали для виготовлення матраців
Найбільш популярними натуральними наповнювачами є волокна кокоса, латекс, шерсть, бавовна. Опишемо їх детальніше:
-
Кокосова койра.
Забезпечує жорсткість і щільність. Оптимальна для дітей до 12 років, в яких формується скелет.
-
Латекс.
Надає виробам м’ягкість, еластичність і антибактеріальний ефект. Підходить для людей похилого віку.
-
Овеча шерсть.
Утеплює, тому часто використовується для зимових моделей.
-
Бавовна.
Підтримує обмін повітр’я і комфортний для організма клімат.
Перевагою природної сировини є не тільки здатність пропускати повітр’я, але й уникнення електростатичності, яка викликає втомлюваність, головні болі й пришвидшене серцебиття. Та найбільш виграшною є комбінація різних шарів, які забезпечать міцність, проникність і пластичність.
Ідеальний ефект для спини досягається підбором матрацу в комплект з ліжком. Ламелі додають користі, тому купляючи матрац, слід врахувати конструкцію ліжка, для якого він призначений. І не потрібно жертвувати якістю задля більш низької ціни. Добротний виріб завжди вартує ціни, так як забезпечує ваше здоров’я на довгі роки.
Вирішивши купить матраси «еко», звертайте увагу на виробника Й особливості всіх елементів. Відомі бренди гарантують довговічність своєї продукції. Ми пропонуємо тільки перевірені товари із натуральних матеріалів, завдяки чому ви не просто залишитеся задоволені придбанням, але й захочете повернутися за іншими покупками.
Ви можете дізнатися всю інформацію за телефонами та на сайті. Ціни на матраси вказані для кожного розміру та виду. Вибирайте й замовляйте онлайн. Або ж завітайте до нас в магазини в Києві, Львові й інших містах України, щоб побачити на власні очі й особисто переконатися в характеристиках, вказаних на сайті. Адреси представництв, де є можливість купити матраси, можна знайти тут.