Дерев'яні стільці

Дерев'яні стільці від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (не вбирають пил, на відміну від м'яких диванів і крісел). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та цілющий ефект. Замовте меблі прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Купити дерев'яні стільці за найкращою ціною в Києві, Львові, Рівному та інших містах України

Важко уявити собі людину, котра погодиться весь день провести на ногах, жодної хвилини не присівши, від пробудження до нічного сну. Як мінімум, Ви захочете з комфортом пообідати за кухонним столом або журнальним столиком і в цьому разі наші стільці дозволять Вам зробити цей процес максимально приємним. Якщо ж у Вас є окрема столова кімната, стільці в ній повинні бути обов’язковим атрибутом. Наявність якісних меблів у чималій мірі підвищує зручність перебування у Вашому домі як для гостей, так і для членів родини. Підкреслює індивідуальність господаря, його смак та звичку оточувати себе гарними речами.

Дерев’яні стільці від Klen.ua ТМ: коли звичне може стати особливим

Сучасні стільці з дерева можуть безпосередньо стати приємною частиною дизайну Вашої квартири. Використання у виробництві твердих порід деревини дає результат у вигляді фактурного малюнку на поверхні, краса якого підкреслюється за допомогою правильної обробки деревини. До того ж малюнок деревини вже сам собою є яскравим оздобленням, а його правильно підібраний візерунок робить стільці ще більш ексклюзивними.

На сьогодні не існує більш екологічно чистого і безпечного для здоров’я матеріалу, ніж натуральна деревина. Масив натурального дерева, що використовується для наших стільців, не забруднить повітря Вашої оселі шкідливими випаровуваннями, що можливо у разі використання меблів із пластиковими деталями. Маючи у своїй конструкції лише природні сертифіковані матеріали без шкідливого клею та небезпечних зміцнюючих сумішей, наші вироби повністю відповідають актуальним потребам безпеки та схвалені для експлуатації в житлових приміщеннях будь-якого типу, в тому числі дитячих кімнатах. Деревина як будівельний матеріал завжди стоїть вище за своїми якостями ніж будь-який інший.

Чому варто купити стільці з натуральної деревини від Klen.ua ТМ?

  • Якість вищого ґатунку. Кожна деталь в наших стільцях проходить жорсткий контроль, аби невдовзі стати частиною не лише гарного та натурального, але й по справжньому надійного предмету інтер’єру, здатного служити Вам, якщо знадобиться, протягом десятиліть без втрати функціональності та розкоші зовнішнього вигляду.
  • Надійність конструкції. Точний підгін окремих елементів дозволяє запобігти виникненню неприємного скрипу або перекосу стільця під час використання, що робить його максимально зручним і надійним.
  • Екологічність сировини. Ми використовуємо у виробництві виключно натуральну деревину з екологічно благонадійних регіонів, тому ви на 100% можете бути впевненими у повній безпеці виробів для здоров’я Вашої родини.

Дерев’яні меблі, виготовленні з правильним дотриманням усього технологічного ланцюга, вирізняються на диво високою надійністю та довговічністю. Так, досі у старих будинках можна побачити гарнітури минулих століть, котрі продовжують справно прислужувати, завдяки від самого початку відповідального підходу до якості виробництва. За умови дотримання всіх правил використання, стілець дерев’яний, придбаний в нашому інтернет-магазині, здатен відслужити так само довго, стати спадком наступним поколінням як сімейна реліквія. Стільці виготовлено кваліфікованими майстрами із дотриманням технологій, вони не псуються з плином часу, не деформуються. У разі незначних ушкоджень у ході експлуатації їх легко реставрувати, відновивши їх первинний розкішний вигляд. Саме у цьому полягає їх головна перевага перед виробами з інших матеріалів, особливо пластику.

Купити стілець з натурального дерева – значить зробити атмосферу Вашої оселі ще більш затишною, забезпечити можливість розсістися всією родиною з комфортом за одним столом. У нас в інтернет-магазині на Вас чекає широкий асортиментний ряд, представлений різними стільцями, ціна яких задовольнить більшість відвідувачів, а також їх моделями від класичних зразків до сучасних і вінтажних варіантів. Визначившись, Ви зможете довірити нам доставку куплених дерев’яних стільців, або придбати їх особисто в наших офлайн магазинах.

Шукаєте простий спосіб створити в будинку насправді затишну атмосферу?

Обирайте сучасні стільці із натурального дерева від Klen.ua ТМ

Фільтрувати

Ціна

1041 грн 1171 грн

Колір

розгорнути список згорнути список

Висота, мм

950 1060

Ширина, мм

420 580

Глибина, мм

420 540

Меблі рекомендовані для:

розгорнути список згорнути список
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння