Брикети

Брикети від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Безпечні матеріали, якісне опалення майже без відходів, високий коефіцієнт згорання. Зручність і комфорт на кожен день у використанню. Замовте брикети для обігріву оселі прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Перед оплатою уточнюйте наявність у менеджера!


Паливні брикети у м.Львів, Київ. Якісне опалення, кращі ціни

Шукаєте нові рішення для опалення і виробничих процесів? Біологічне паливо, яке дістають з відходів рослинного чи тваринного походження, вже зарекомендувало себе позитивно як додаткове або основне джерело енергії. Отримати рідке чи тверде альтернативне паливо можна з відходів виробництва пшениці або інших культур, м’яса. Та найчистішим продуктом з високим ККД вважається деревина. З відходів – тирси, трісок – виготовляють брикети. Завдяки практичній формі й невеликим розмірам їх зручно зберігати, а сфера застосування досить широка. Використовувати паливні брикети з деревини можна для твердопаливних котлів, виробничих та житлових приміщень, розпалювання камінів та печей будь-яких видів.

Паливні брикети: екологічна альтернатива

Принципи виготовлення брикетів від «К’Лен»

Брикети із деревини виготовляються із стружки та інших дрібних пиломатеріалів, які залишаються після обробки деревини та виробництва різних виробів – меблевих щитів, сходів, стільниць. Ми організували безвідходний виробничий процес, де все переробляється повністю екологічно та безпечно для здоров’я.

Хоча технологія обробки круглого лісу сучасна та кількість втрат матеріалу вкрай низький, залишки все ж таки є. За допомогою гідравлічного пресу ми виготовляємо з них брикети типу RUF. Під тиском 250 атмосфер пиломатеріали пресуються і без будь-яких зв’язуючих речовин утворюють щільний блок розміром 154 х 97 х 54 мм. При цьому його вага складає 830 г. результат – альтернативне паливо.

Двоє працівників пакують готові брикети в целофан та складують. Зберігається оптимальний режим температури та вологості.

За результатами досліджень, вироблені нами брикети горять 1 – 1,5 год, забезпечуючи ККД 18 – 21,5 КДж/кг, після чого тліють 2-3 год. Ефект перевірено та гарантовано.

Особливості й переваги твердого альтернативного палива

Паливо із деревини має один маленький недолік – осад у вигляді попелу, який робить очистку паливного апарату необхідною умовою. Ми усуваємо це з допомогою системи двоступеневого згорання – піролізу. Спочатку згорає основна частина брикету, а потім – залишки, що робить брикети практично безвідходними.

При згоранні в повітр’я не потрапляють шкідливі та токсичні речовини – як у випадку з нафтою і її похідними, а викид диму малий.

Однією із ключових переваг, які притаманні паливним брикетам – доступна ціна. Перехід на альтернативні види палива – навіть із інвестиціями в нове обладнання чи модернізацію наявного – окупається за пару років.

3 причини купити брикети для опалення від компанії «К’Лен»

  • Беззаперечна якість.

    Ми контролюємо весь виробничий процес – починаючи з поставок сертифікованого лісу й закінчуючи складуванням. Якщо бажаєте бути впевненні в якості деревини на 300% - вартує купить паливні брикети в нашому інтернет-магазині. Західноєвропейські країни замовляють біопаливо у нас, тому що воно відповідає всім прийнятим стандартам якості.

  • Ціни від виробника

    Крім високої якості та екологічної чистоти продукції, наші брикети для опалення відрізняються ціною без накруток. Ми безпосередні виробники і можемо пропонувати Вам нашу продукцію за максимально приємними цінами.

  • Доставка в будь-якій кількості.

    Масштаби підприємства дозволяють нам забезпечити натуральним паливом себе, а також роздрібні та промислові підприємства. Ві можете придбати паливні брикети оптом за вигідними цінами. Чим більше партія – тим вигідніше пропозиція.

Умови покупки та доставки

Територія, куди ми доставляємо паливні брикети – вся Україна. Оформіть заявку через кошик, залиште свої контакти або дзвоніть за вказаними номерами – й ви отримаєте вичерпну інформацію про умови реалізації та доставки.

Побачити й замовити паливні брикети можна в наших магазинах чи представництвах у м. Львів, Київ. Забрати самовивізом зі складу можна на виробництві, яке розташоване в Закарпатті: Іршавський р-н, с.Ільниця, вул. Лесі Українки, 7.

Шукаєте безпечне і економне паливо?

Придбайте брикети для опалення від компанії «К’Лен» - і Ви не пошкодуєте.

Брикети - якість, перевірена часом

К`Лен Меблі - фірма виробник меблів дає можливість замовити Брикети та, можливо, ліжечка дитячі, ціни на ці категорії товарів приємні, рівно як на стіл журнальний. Може бути, ви мрієте купити тумбочку приліжкову або комод - каталог завжди працює для перегляду доступних товарів. Якщо ви з міста Львів, дитячі меблі можна придбати, залишивши заявку на товар в нашому інтернет магазині і ми якнайшвидше з вами зв'яжемся.

Де обрати Брикети?

Авжеж на нашому сайті! Подивіться на брикети для опалення - ціна тепер неймовірно приваблива. Також не забувайте про меблі вітальня, купити зараз - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде вітрина, вона доступна в декількох варіаціях, оберіть саме те – що вам потрібно. Наша компанія знаходиться у Закарпатській області, але якщо вам зручніше купити матраци в Тернополі – ми доставляємо товар по всій Україні.
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння