Що таке корпусні меблі?

Корпусні меблі значно відрізняються від звичайних. При їх виборі важливо звертати увагу не тільки на конструкцію, але й на інші частини. Для здійснення правильної покупки потрібно зрозуміти, що являють собою корпусні меблі.

Корпусні меблі: особливості конструкції, вибору та покупки

Корпусними меблями називаються ті предмети (шафи, комоди), які мають цільну конструкцію. До складу корпусних меблів входять жорсткі частини. До них відносяться головні елементи цілісної конструкції - бічна та задня стінка. Ці частини в сукупності створюють корпус меблів. Такі шафи можна рухати з одного місця на інше, ставити їх у вигляді окремих об'єктів, а також встановлювати в складі меблевого гарнітура.

Кожен виріб з корпусних меблів має коробку, яка виготовляється з вертикальних і горизонтальних елементів. Задня стінка за допомогою спеціальних матеріалів (цвяхи, клей) фіксується до «коробки». Корпусні меблі - це вироби будь-якої форми і розмірів, але які мають основну частину конструкції - корпус. В цьому і є різниця цього виду виробів від звичайних.

На меблевих фабриках України корпусні меблі виготовляються у вигляді стінок, прихожих, шаф, стелажів, тумб і т.д . Однак перед тим, як купити корпусні меблі, важливо зрозуміти, в чому їх перевага.

Що таке корпусні меблі: комод

Переваги меблів корпусного типу

Сучасні предмети корпусних меблів - це ідеал в створенні інтер'єрів. Пояснюється такий вислів простими перевагами виробів.

Шафи з каркасом, прихованим від сторонніх очей, мають такі переваги:

  • Наявність великої кількості відділень. Зберігати в таких шафах зручно не тільки речі, але й всілякі дрібниці;
  • Модульність. Це дає можливість виготовляти меблі за бажанням клієнта;
  • Функціональність. Стінки можна встановлювати не тільки по периметру кімнати, але і у вигляді перегородки (зонування) кімнати.

Тепер, коли вам відомо, що таке корпусні меблі, можна з успіхом замовляти меблі від виробника. У нашій компанії є величезна кількість пропозицій корпусних меблів для спалень, віталень, передпокою, кабінетів і навіть дитячих.

Що таке корпусні меблі: стінка

Як вибрати корпусні меблі для спальні або вітальні

Мало вказати на вподобане фото та замовити виріб. До питання покупки варто поставитися серйозно. Ось кілька моментів, на які, на думку професіоналів, слід звертати увагу в першу чергу:

  • Функціональність. Практичність грає велику роль. Шафа або стінка повинна не тільки вписуватися в інтер'єр, але й вміщати всі необхідні речі;
  • Якість виготовлення. При виборі матеріалів виготовлення орієнтуйтеся на свої матеріальні можливості. Купувати меблі потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, де фахівці можуть надати сертифікати та іншу документацію;
  • Розміри. Вибирайте шафу, яка не буде захаращувати кімнату, а й зможе вмістити в себе все необхідне.
  • Зовнішні характеристики.Естетику важливо поєднувати з усіма перерахованими вище пунктами.

Що таке корпусні меблі: шафа

Корпусні меблі практичні, багатофункціональні та красиві. Підібрати виріб високої якості ви зможете в нашому інтернет-магазині klen.ua.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння