Який стіл вибрати для кухні

Натуральне дерево - відмінна сировина для виготовлення меблів. Деревину високо цінували в усі часи. Вона виглядає благородно та дорого, має безліч переваг перед іншими матеріалами.

По-перше, деревина створює особливу, затишну атмосферу в домі. Натуральні матеріали дихають, налаштовують на відпочинок, розслабляють нервову систему.

По-друге, дерев'яний стіл і інші меблі не складно відреставрувати при необхідності, повернути первинний зовнішній вигляд. Згодом, дерево не тільки не втрачає своєї краси, а й виглядає ще шляхетніше.

По-третє, екологічний, безпечний матеріал не виділяє шкідливих речовин. Дерев'яні меблі можна використовувати не тільки в їдальні, вітальні, але і в дитячій кімнаті, спальні.

З якого матеріалу вибрати стіл для кухні?

Вибір дерев'яних столів

Дерев'яні столи роблять з різних порід деревини.

  • Дубові столи й стільці - практичні і довговічні. Деревина дуба має гарний малюнок, не гниє, відрізняється щільною, твердою структурою. З неї виходять міцні, благородні меблі.
  • Горіх приваблює своєю яскраво вираженою текстурою, різноманітністю відтінків. Горіхові меблі стійко переносять перепади температури, вологості, механічні пошкодження.
  • Бук - тверда деревина з ніжною структурою. Єдиний мінус - бук схильний до загнивання. Тому, буковий дерев'яний стіл повинен бути ретельно оброблений спеціальними просоченнями.
  • Венге - відмінна сировина для виготовлення меблів. Красиве дерево венге росте на африканському континенті, не гниє, стійке до грибка, цвілі. Має благородний коричневий або чорний колір.
  • Сосна - найдоступніший, недорогий сорт деревини. Дерев'яні меблі з сосни добре виглядають, підходять для повсякденного використання.
Стіл і стільці

Перед тим, як вибрати дерев'яний стіл для кухні, оцініть розміри та форму приміщення, особливості інтер'єру.

Для просторих кімнат підійдуть великі круглі моделі з натурального дерева класичного дизайну або на одній, стійкій ніжці. За таким столом комфортно розміститься велика родина для спільної трапези, спілкування.

У довгій вузькій кухні буде добре виглядати прямокутний дерев'яний стіл. Його можна поставити біля вікна або уздовж стіни.

Для маленької кімнати підійдуть невеликі відкидні, розсувні моделі. Дерев'яні меблі прекрасно вписуються в класичні, скандинавські, еко, кантрі інтер'єри.

Купити стильний дерев'яний стіл із якісної деревини можна на сайті klen.ua. Гарантія від виробника та доступні ціни.

Успішно доданий в список порівняння