Меблева виставка IMM Cologne 2017: наші враження від участі

Цього тижня ми знаходимося в Німеччині, а саме в місті Кельн, де проходить щорічна міжнародна меблева виставка IMM Cologne 2017. Традиційно виставку Imm відвідують фахівці меблевої сфери з усього світу. Щороку вся ділова спільнота меблевої промисловості з нетерпінням чекає, гаряче обговорює та докладно аналізує новітні міжнародні тенденції та яскраві напрямки в області меблів і дизайну інтер'єру. Саме тут, кожен рік, дебютує велика кількість нових моделей, що підуть в масове виробництво чи стануть унікальними предметами інтер’єру з обмежених серій.

Imm Cologne 2017 Klen

Ми представляємо нові моделі меблів, розроблених спеціально до виставки, які згодом також плануємо запустити в нашій мережі по Україні. Наш план – донести до європейців, що в Україні є виробники, які вдало поєднують сучасні технології та досвід поколінь деревообробників. Ми хочемо показати не тільки те, що ми вміємо робити, але й те, що наш природній та людський ресурс є унікальним: Карпати – як джерело екологічної сировини, а праця наших людей – як запорука успіху.

Також нашою метою є досвід спілкування з іншими виробниками, партнерами та споживачами. Близько 80 000 людей відвідали Imm Cologne в 2016 році. Цьогорічна виставка ще триває і підсумкові результати ми отримаємо по її закінченню, але 5 днів, які вже позаду, були для нас насиченими та плідними.

Imm Cologne 2017 учасники

Та ми тут не тільки працюємо, а й відпочиваємо. Кельн чудове місто, віком майже 2000 років. Його історична та архітектурна спадщина вражає. Річка Рейн та мости, собори та музеї – все це яскраво відображає дух німецького міста від античності до сучасності. Також місто – важливий комерційний центр.

Такі події обов’язково мають наслідки. Натхнення, яке отримуємо від такого оточення, ми обов’язково привеземо додому й передамо Вам у вигляді нових моделей та нових рішень. Багато ідей, які ми виношували, тепер для нас стали реальними.

Imm Cologne 2017 тумбочка
Тумба під телевізор
Imm Cologne будинок
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння