Якщо ви плануєте встановлення сходів, рекомендуємо вам скористатися порадами для підготовки приміщення. Дотримуючись їх, ви зможете спростити процес проектування та монтажу, а також скоротити терміни підрядних робіт.

Рекомендації з підготовки приміщення для встановлення сходів

Також зверніть увагу, що дані рекомендації носять загальний характер. Якщо у вас виникають сумніви або індивідуальні питання, звертайтеся й ми проконсультуємо вас, а також допоможемо визначити, які підготовчі роботи ще потрібно провести.

  1. Щоб розпочати проектування нам потрібні точні розміри для визначення типу, повороту, висоти підйому, кількості сходинок та інших параметрів сходів. Тому перед початком нашої співпраці необхідно завершити всі будівельні та оздоблювальні роботи стін, стель та підлоги в приміщенні, де планується встановлення конструкції сходів.
  2. На підлогу повинен бути встановлений паркет, ламінат, плитка чи інше кінцеве покриття. Це важливо для нас, оскільки чистові розміри дозволять уникнути додаткової підгонки та коригування проекту, а також для вас, оскільки стелити підлогу зручно та естетично правильно в просторому приміщенні, ніж підлаштовуватися під встановлені сходи.
  3. Важливо підготувати чистовий варіант підлоги й на верхньому поверсі. Або ж мати точні розміри, щоб забезпечити ідеальне прилягання останньої сходини до підлоги.
  4. Для збільшення якості монтажу також зверніть увагу на розміщення обігрівальні прилади, електропроводку, підлоги з підігрівом.

Обігрівальні прилади

Плануючи розміщення сходів в приміщенні, зверніть увагу на розташування батарей, камінів та інших приладів для обігріву. Рекомендуємо зберегти відстань від них до сходів не меншу як 1,5 метра. Такий підхід допоможе запобігти всиханню деревини та уникнути можливих тріщин та викривлень. Якщо ж немає можливості перемістити чи відключити батареї, ми можемо спроектувати сходи так, щоб не перешкоджати теплому повітрю підніматися вгору. Але цей момент обов'язково потрібно обговорити перед початком проектування.

Проектування підлоги з підігрівом

Рекомендований відступ від сходів – близько 1 метра. Це дозволить уникнути нагрівання дотичних до підлоги елементів сходів і продовжити безпроблемний термін експлуатації. Якщо ж підлога з підігрівом вже встановлена, рекомендуємо уточнити її схему й ми врахуємо це в проектуванні ваших сходів.

Наявність електропроводки

Цей момент особливо важливий, якщо встановлення сходів передбачає кріплення до стіни, де сховані кабелі. Рекомендуємо уточнити в будівельників чи електриків її розташування та обов'язково вказати його ще на стадії замірів та проектування.

Керуючись цими не складними правилами можна досягнути максимальної зручності та точності в проектуванні, виготовленні та монтажі сходів. Надійність та довговічність гарантуємо.

Дякуємо за ваш вибір.

 

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння