Купити Комод Франкфурт IІ натурального кольору, матеріал зрощений/цільний бук (загальний вигляд)

Комод Франкфурт ІІ

Про наявність FSC сертифікату уточнюйте у нас

Колір
  • Натуральний
Порода деревини
  • Бук
  • Дуб
Матеріал
  • Зрощений/Цільний
Висота, мм
Ширина, мм
Глибина, мм
KBA-038383-002
13 690 грн
Опис

Комод Франкфурт II 3-дверний

Меблі в будинку відіграють велику роль в підтримці та збереженні здоров'я людини. Всі ми замислюємося про внутрішню безпеку свого житла, тому вибираючи предмети інтер'єру на довгі роки слід віддати перевагу моделям з натуральних матеріалів. Адже будинок також дихає разом з нами й важливо створити “живу” атмосферу та особливий затишок. Ваш дім стане по справжньому рідним.

Комод Франкфурт II з бука чи дубу (на вибір) відповідає всім нормам якості. Він виконаний з 100% - го масиву дерева та покритий маслом льону виробництва KHENO. А фурнітура німецького виробника Hafele та GTV. Шухляди комплектуються довідними елементами.

Конструкція з такою фурнітурою стане зручним рішенням, адже такий практичний варіант дозволить не стежити за тим, чи закриті дверцята чи шухляди, а забезпечує автоматичне закривання. Часто меблі псуються від ударів дверцят, де немає довідних елементів, з комодом Франкфурт II таких проблем не буде.

Дизайн його досить лаконічний, а стильні чорні смуги та чіткість ліній надають особливого шарму, що нагадує скандинавський стиль. Конструкція підтримується чотирма ніжками, які з’єднуються, створюючи одну поперечину, яка проходить нижче комода. Завдяки цьому вам буде легко прибирати й свіжість пануватиме в домі. Сучасний фасад спроектовано без ручок, при цьому комод залишається зручним для щоденного використання.

Основу комода Франкфурт II складають:

  • У верхній частині три висувні шухляди, для зберігання делікатних предметів, аксесуарів та білизни.
  • Під ними три глибокі та великі полички за дверцятами знизу, які ідеально підходять для зберігання одягу та великих предметів. Туди чудово помістяться рушники, постільна білизна тощо, ми не обмежуємо його використання.

Комод може бути використаний в комплекті з будь-якою комбінацією меблів “вітальні Франкфурт”, яка включає в себе 10 співзвучних позицій.

Комод має класичний дизайн, який дозволяє просвічувати природну фактуру деревини, Кожен елемент та деталь має різний малюнок фактури, якісну обробку, здорові дерев’яні сучки, які не повторюються через природні фактори.

Габарити, см:

Висота Ширина Глибина
85 175 45

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Деталі товару
Висота
850 мм
Ширина
1750 мм
Глибина
450 мм
Порода деревини
бук
дуб
Покриття
KNEHO
Фурнітура
GTV
виробник Häfele
Кількість шухляд
3
Дно шухляд
ДВП
Кількість ручок
нема
Задня стінка
ДВП
Меблі рекомендовані для:
елітного будинку
Вкладення

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння