Ортопедичний матрац Soft Cloud з пружинним блоком (загальний вигляд).

Матрац Soft Cloud

eco.jpgair.pngwinter_summer.jpgortoped.jpgortoped_1.jpglightening.jpg

Розмір основи, мм
 • 900 х 2000
 • 1200 х 2000
 • 1400 х 2000
 • 1600 х 2000
 • 1800 х 2000
Висота, мм
MG0-018041-001
Знятий з виробництва
Ціна: 6 500 грн
Опис

НАПОВНЕННЯ МАТРАЦУ SOFT CLOUD

Своїми унікальними характеристиками матрац завдячує збалансованим шарам екологічних за натуральних матеріалів. Для досягнення оптимальних результатів в кожній моделі чергування шарів різне.

Головна особливість матрацу Soft Cloud - це наявність пружинного блоку Pocket Spring. Цей блок з незалежними пружинами, які розміщені в шаховому порядку та відокремлені одна від одної завдяки чохлам з нетканого полотна, дозволяє збільшити ортопедичний та анатомічний ефект. Якщо зрозуміліше, то матрац має властивість розподіляти точково навантаження та ідеально описувати контури тіла, навіть при різних комплекціях та вазі людини. Це особливо зручно для матраців двоспального типу або тоді, коли при купівлі матрацу ще невідомо, для кого він призначений та важко визначитися з навантаженням на спальне місце.

Матрац Soft Cloud – це двостороння модель «Зима/Літо». Прошарок бавовни з однієї сторони легко вбирає вологу та без перешкод дозволяє повітрю циркулювати, тим самим підвищуючи комфортність сну в спекотні літні ночі. Овеча шерсть, що розміщена з іншої сторони матрацу, добре зберігає тепло, швидко висихає від вологи та додає приємного зігріваючого ефекту, коли зимовими ночами температура повітря падає. Тобто обидва шари забезпечують приємний мікроклімат в будь-яку пору року.

Також еластичності та пружності матрацу Soft Cloud додає латекс – натуральний матеріал, який впринципі є спіненим соком каучукового дерева. Така технологія виробництва, що передбачає утворення різних зон жорсткості, дозволяє покращити ортопедичні властивості виробу, де застосовується латекс. Ще одна позитивна якість - довговічність матеріалу. Він може зберігати свої якості без змін до 20 років експлуатації. Гіпоалергенний та гігієнічний, він не вбирає вологи та не дає можливостей для розвитку мікроорганізмів.

Ще один матеріал, що використаний для наповнення цієї моделі – це войлок (термоволокно або повсть). Він екологічний та натуральний, виготовлений шляхом термопресування повсті. Його призначення – захистити прошарки наповнення від впливу пружинного блоку. Такий захист забезпечує низьку зношуваність та багато років комфортної експлуатації.

ЗНІМНИЙ НАМАТРАЦНИК (ЧОХОЛ)

Наматрацник виготовлений з 100% бавовни. Ця міцна натуральна тканина має високі гігроскопічні властивості та добре пропускає повітря. Природна м’якість робить поверхню приємною на дотик.

Чохол легко одягається та знімається, завдяки трьом застібкам-блискавкам на бічних сторонах. Це зручно для прання та чистки також самого матрацу. Легко фіксується не зміщується при користуванні.

ПОЗНАЧЕННЯ:

 • eco.jpg Використання у виробництві натуральних матеріалів.
 • air.png Сприятливий мікроклімат (циркуляція повітря та забезпечення випаровування вологи).
 • winter_summer.jpg Двосторонній тип «Зима/Літо». Забезпечення комфортних умов у будь-яку пору року.
 • ortoped.jpg Ортопедичний ефект.
 • spiral.jpg Пружинний блок Pocket Spring.
 • lightening.jpg Знімний чохол на застібках-блискавках.

РЕКОМЕНДОВАНО:

 • Для тих, хто любить спати на боці
 • Для людей низького та середнього зросту худої комплекції
 • Для чутливої спини
 • Рекомендоване навантаження – 130кг / 1 спальне місце

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Деталі товару
Довжина
2000мм
Висота
210 мм
Ширина
900мм (1200мм) 1400мм (1600мм) 1800мм
Жорсткість матраца
1 (м'який)
Тип матраца
двосторонній зима/літо
Рекомендоване Навантаження
130кг / спальне місце
Чохол (наматрацник)
знімний
Основа
пружинна
Пружини
незалежні
Знятий з виробництва

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння