• Набір
Купити Вітальню Франкфурт II натурального кольору, матеріал зрощений/цільний бук (в інтер'єрі)
Опис

Вітальня Франкфурт бук II - стильне рішення для вашої вітальні

Поєднання універсальних варіантів організації та сучасного дизайну робить Вітальню Франкфурт бук II, яка складається з комода Франкфурт II та настінної полиці Франкфурт 170, підкреслену чорними лініями та рамками, чимось особливим.

У інтер'єрі немає нічого зайвого, він раціональний, мінімалістичний і пристосований до способу життя своїх мешканців.

Грамотно організований простір з максимальною користю залучить метраж, не витрачаючи квадратних метрів даремно.

Вітальня Франкфурт бук II включає такі гарнітури:

  • Комод Франкфурт II завдяки безлічі ящиків та великих відсіків, які знаходяться за дверцями, є сучасним предметом меблів та пропонує гнучкий простір зберігання для речей найрізноманітніших потреб. Будь-то у вітальні, кабінеті чи навіть їдальні, комод просто вписується в будь-яку сучасну квартиру. Мінімалістичні дверки без ручок та ніжки сприяють модному дизайну та підкреслюють витонченість. Крім того, чіткі чорні смуги надають особливого шарму, що нагадує скандинавський стиль. Завдяки своєму декоративному вигляду у вітальні він передає вишукану атмосферу в будинку.
  • Настінна полиця Франкфурт 170 характеризується привабливим дизайном та широким спектром використання. Будь-то полицею для книг, DVD-дисків, рослин чи декору, ця настінна полиця з мінімалістичним дизайном є універсальною. Крім того, полиця також може слугувати чудовим місцем для зберігання декоративних предметів, таких як вази або тонкий фарфор.

Гарнітури вітальні виготовлені з натуральної, екологічно чистої деревини, покритої лляною олією KNEHO, яка дозволяє легко доглядати за ними. Фурнітура від німецького виробника Hafele та GTV, шухляди комода комплектуються довідними елементами. Конструкція з такою фурнітурою стане зручним рішенням, адже цей практичний варіант дозволить не стежити за тим, чи закриті дверцята або шухляди, а забезпечує автоматичне закривання.

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Деталі товару
Порода деревини
бук
Покриття
KNEHO
Фурнітура
GTV
виробник Häfele
Дно шухляд
ДВП
Задня стінка
ДВП
Меблі рекомендовані для:
елітного будинку

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння