Дерев'яне двоспальне ліжко

Мабуть, жодним іншим меблевим предметом у будинку Ви не користуєтесь так часто і регулярно, як ліжком. Проводячи уві сні не менше ніж сім годин на добу, важливо повністю бути впевненим як в екологічності, так і в його безпеці і зручності – саме від цих факторів напряму залежить стан Вашого здоров’я. Звертати увагу важливо при цьому не лише на розміри і тип матрацу – від матеріалів, використаних для виготовлення виробу, можлива зміна навіть повітря Вашої спальні, тому так важливо обирати саме екологічно чисті варіанти, під час обробки яких не використовувалися шкідливі для людського організму хімікати та лакові суміші.

Двоспальні ліжка з дерева від Klen.ua ТМ– гарантія здорового і міцного сну

Якщо ліжко двоспальне виготовлено із деревини міцних і здорових дерев, то й обробка небезпечними хімічними реактивами йому ні до чого. Саме таку деревину ми використовуємо, коли пропонуємо Вам купити двоспальне ліжко. Міцність і стійкість цих виробів забезпечена достатньою товщиною щита та каркасу від 18 до 27 мм – це запобігає суттєвим вигинам ліжка під час експлуатації, і відповідно, гарантує відсутність неприємного скрипу.

Безперечно, одну з головних ролей у зручності спального місця відіграє його довжина. Можливість витягнутися на всю довжину при цьому нікого не потурбувавши, гарантує міцний сон для всієї Вашої родини. Обираючи в нашому інтернет-магазині ліжко двоспальне, де дерево – головний матеріал виробництва, Ви отримуєте не просто виріб довжиною 1900-2000 мм, а й значну перевагу, котрою не володіють розкладні диванні системи. Останні відмінно економлять простір, але не здатні створити по-справжньому комфортні умови для відпочинку і підходять переважно для невеликих приміщень на зразок дитячих чи гостьових кімнат.

Перш ніж купить двоспальне ліжко, варто також звернути увагу на його висоту. Найбільш оптимальним і зручним вважається варіант із висотою 350 міліметрів, що є оптимальною як для великих ліжок, так і для дитячих варіантів, забезпечуючи достатню безпеку. Бажаючи придбати більш високі вироби, враховуйте, що сучасні матраци додають іще зо два десятка сантиметрів у висоті. Якщо Ви бажаєте купити ліжко двоспальне, щоб проводити в ньому багато часу перед сном, читаючи книгу, дивлячись телевізор, або наприклад, працюючи за ноутбуком, тоді радимо звернути увагу на моделі с високими підголівниками – вони зроблять подібне проводження часу максимально зручним і комфортним.

Немає жодних сумнівів, за зручність Вашого сну в переважно більшій мірі відповідальні розміри обраного Вами ліжка. Зазвичай, за габаритами усі ліжка розподіляють на три категорії: односпальні, полуторні, двоспальні, котрі найкраще підходять для дійсно корисного, якісного відпочинку. Від виробника до виробника розміри представлених категорій можуть варіюватися, оскільки жодного затвердженого стандарту або класифікації на сьогодні немає.

Які ліжка ми Вам пропонуємо? Розміри ліжок від Klen.ua ТМ і їх призначення

  • Односпальні. Вироби даного типу мають ширину спального місця 900 мм і розраховані, як зрозуміло із назви, усього на одну людину, незалежно від її ваги і статури. У разі правильно підібраного матрацу односпальне ліжко з легкістю витримує навантаження до 150 кг. Їх використання раціонально у невеликих за розмірами приміщеннях, на кшталт дитячої кімнати або номеру в готелі.
  • Полуторні. Їх ширина має середнє значення і варіюється в діапазоні від 1000 до 1400 міліметрів. Подібні ліжка забезпечують значно більший комфорт сну однієї людини або два спальних місця для людей середньої комплекції і ваги.
  • Двоспальні ліжка. На ліжку такого типу вільно розміщуються дві людини будь-якої комплекції, завдяки ширині від 1600 до 1800 мм. Вибір точного розміру залежить від простору Вашої спальні та кількості вільного в ній місця.

Найбільшою популярністю і попитом користуються, що не дивно, двоспальні ліжка з дерева, ціна на котрі повністю відповідає їх зручностям, саме від яких буде залежати, наскільки гарно Ви будете висипатися і чи відчуватимете себе з ранку бадьоро. Двоспальні ліжка часто обирають, навіть якщо збираються спати на них поодинці. Таке рішення досить логічне – навіщо обирати ліжко менших розмірів, якщо можна забезпечити себе королівським комфортом?!

Завдяки широкому асортименту в нашому інтернет-магазині Ви зможете обрати повністю відповідне до Ваших забаганок і потреб двоспальні ліжка, ціна на котрі виправдана їхньою відмінною якістю, та підтверджена відповідними сертифікатами. Їх фото завжди можна подивитися у нас на сайті. Вам будуть доступні будь-які розміри під індивідуальне замовлення, а також оздоблення моделей відповідно до Вашого смаку.

Вироблені за сучасними технологіями двоспальні ліжка, в Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові з екологічно чистих матеріалів та приємного зовнішнього вигляду стали доступніші Вам завдяки ТМ Klen.ua.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння