Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд справа)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд зліва)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (декоративний стовп)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд справа)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд зліва)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (декоративний стовп)

Сходи Солід Класік 040

left_foot.jpg Сходи з прямими маршами. Обшивка бетону.
right_foot.jpg Закритий тип.
left_foot.jpg Матеріал основи - бетон; сходин та огородження - дерево (дуб). Покриття - тон та патина.
right_foot.jpg Балясини - Подвійна капля. Стовп на початку маршу - "Лісова мавка". На поворотах - "Дріада". Перша сходина та підсходина - напівкруглі. На стіну вмонтована підсвітка.

Знятий з виробництва
Опис

СХОДИ СОЛІД КЛАСІК 040

Конструкція на бетоні. Для обшивки прямих маршів використано сходини з дерева (дуб). Для огородження вибрано балясини Подвійна капля (нестандартні). Стовпи всюди декоративні (різьба). На початку маршу - "Лісова мавка", а на поворотах "Дріада". Ще одним декоративним доповненням стали напівкруглі елементи першої сходини та підсходини. На стіні вмонтовані точкові світильники.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як заливання бетонної чи встановлення металевої основи не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Солід Класік 040 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, балясини та стовпи для огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Сходи Солід Класік 040 - вибір на користь надійного виробника

К`Лен - деревообробне підприємство надає можливість придбати Сходи Солід Класік 040, а також дерев'яні меблі, ціни на ці категорії товарів дуже доступні, рівно як на вітрини для гостинної. Ймовірно, ви хочете купити дитячі ліжка або меблі для кухни - каталог завжди доступний для перегляду актуальних товарів. Якщо ви живете в місті Львів, меблі для кухні можна замовити, залишивши заявку на товар на нашому сайті і ми в найкоротший термін відгукнемося.

Сходи на бетоні від K`Len

Авжеж у нас на сайті! Подивіться на дитячі ліжечка - ціна тепер дуже приваблива. А ще не забудьте про журнальний столик, купити зараз - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде шафа в дитячу, вона в наявності в декількох варіаціях, оберіть саме те – що вам потрібно. Наше підприємство знаходиться у Закарпатській області, але якщо ви хотіли купити прихожу в інтернет магазині – ми доставимо товар по всій Україні.
Деталі товару
Порода деревини
дуб
Конструкція сходів
на бетоні
Тип сходів
закриті
Поворот сходів
комбіновані повороти
Поворот через
площадку
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
дерево
Декоративний стовп
Лісова мавка
Балясини
стандартні
Покриття
тонування + лакування
Напівкруглий елемент сходини
першої
Напівкруглий елемент підсходини
першої
Сходи
для приватного будинку
Місто
Івано-Франківськ
Бердянськ
Бровари
Біла Церква
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Кам'янське
Камʼянець-Подільський
Київ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Маріуполь
Мелітополь
Миколаїв
Нікополь
Одеса
Павлоград
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Знятий з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння