Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд справа)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд зліва)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (декоративний стовп)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд справа)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (вигляд зліва)
Сходи Солід Класік 040 на бетонній основі (декоративний стовп)

Сходи Солід Класік 040

left_foot.jpg Сходи з прямими маршами. Обшивка бетону.
right_foot.jpg Закритий тип.
left_foot.jpg Матеріал основи - бетон; сходин та огородження - дерево (дуб). Покриття - тон та патина.
right_foot.jpg Балясини - Подвійна капля. Стовп на початку маршу - "Лісова мавка". На поворотах - "Дріада". Перша сходина та підсходина - напівкруглі. На стіну вмонтована підсвітка.

 

СХОДИ СОЛІД КЛАСІК 040

Конструкція на бетоні. Для обшивки прямих маршів використано сходини з дерева (дуб). Для огородження вибрано балясини Подвійна капля (нестандартні). Стовпи всюди декоративні (різьба). На початку маршу - "Лісова мавка", а на поворотах "Дріада". Ще одним декоративним доповненням стали напівкруглі елементи першої сходини та підсходини. На стіні вмонтовані точкові світильники.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як заливання бетонної чи встановлення металевої основи не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Солід Класік 040 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, балясини та стовпи для огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Сходи Солід Класік 040 - традиційна висока якість в Вашому виборі

Klen - фірма виробник меблів дає можливість обрати Сходи Солід Класік 040, а також меблі для дитячої кімнати, ціни на цю продукцію дуже лояльні, як і на серванти у вітальню. Ймовірно, ви хочете купити двоспальне ліжко з дерева або спальні - каталог завжди доступний для перегляду доступних товарів. Якщо ви з міста Львів, меблі вітальні можна купити, залишивши заявку на виріб на нашому сайті і ми оперативно дамо вам відповідь.

Сходи на бетоні - якість від виробника мебелів Klen

Авжеж у нас в інтернет-магазині! Подивіться на дерев'яні столи - ціна зараз дуже вигідна. Також не забудьте про меблі вітальня, купити зараз - означає зекономити в майбутньому. Для тих, хто цінує стиль підійде шафа, вона доступна в декількох кольорах, оберіть саме те – що ви хочете. Наше виробництво знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хотіли купити матрац в Тернополі – ми доставимо ваш товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
дуб
Конструкція сходів
на бетоні
Тип сходів
закриті
Поворот сходів
комбіновані повороти
Поворот через
площадку
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
дерево
Декоративний стовп
Лісова мавка
Балясини
стандартні
Покриття сходів
тонування + лакування
Напівкруглий елемент сходини
першої
Напівкруглий елемент підсходини
першої
Сходи
для приватного будинку
Місто
Івано-Франківськ
Бердянськ
Бровари
Біла Церква
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Кам'янське
Камʼянець-Подільський
Київ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Маріуполь
Мелітополь
Миколаїв
Нікополь
Одеса
Павлоград
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння