Сходи за типом конструкції

Сходи за типом конструкції від виробника Klen.ua™ з доставкою в будь-яке місто України. Широкий вибір конструкції від маршевих до гвинтових. Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-24 з 28 товарів

Виробництво та виготовлення сходів по типу конструкції по всій Україні

Одним з основних напрямків діяльності ТзОВ «К'Лен» є виробництво сходів з натурального дерева, а також комплектуючих до них. Ми можемо встановити сходи «під ключ» за типовими розмірами, а також розробити індивідуальний проект будь-якого рівня складності.

Наша компанія пропонує клієнтам обшивку сходових конструкцій на бетоні та на металевому каркасі, маршові та гвинтові види сходів. Щоб зробити правильний вибір розглянемо їхню класифікацію.

Як об'єкт будівництва в цілому, сходові конструкції групуються за багатьма параметрами. Наприклад: по розташуванню відносно приміщення, за виконуваною функцією, за естетичним сприйняттям, за вимогами щодо експлуатації, за мобільністю, за градусом кута маршу, за кількістю маршів в конструкції тощо.

Види сходів за типом конструкції.

Сходи складаються із наступних елементів: маршу (ряд сходинок, якими здійснюється рух вгору або вниз), сходового майданчика (горизонтальної поверхні, що дозволяє розгорнути напрямок маршів) і перил (виконують захисну та декоративну функцію). Залежно від їхнього розташування, виду та розміру елементів змінюється і конструкція.

ТзОВ «К'Лен» пропонує наступні типи сходів:

 1. Маршеві. З назви зрозуміло, що вони складаються із послідовності декількох маршів, з'єднаних між собою в різних варіаціях:
  • Г-подібні

   Найбільш поширений варіант. Вони компактні та мають широкі можливості для декорування. Поворот маршу йде під прямим кутом через майданчик або забіжні сходини, які розходяться віялом з центру за рахунок зменшення ширини проступу.

  • П-подібні та С-подібні

   Більш комфортні для повсякденного користування. Можливість переміщення на другий поверх нічим не обмежена, в тому числі для великих предметів. Наприклад, можна занести вільно підняти шафу чи диван. Не економлять простір. Сходовий марш повертається під кутом 180 градусів через майданчик чи забіжні сходи, як Г-подібному варіанті.

  • Комбіновані

   Тут гармонійно поєднуються сходові марші прямого, гвинтового, криволінійного виду, з використанням всього різноманіття дизайнерського оформлення. Окремі частини можуть встановлюватися на косоурах, або на тятиві. Такі сходи стануть арт-об'єктом вашого будинку!

 2. Гвинтові.Складаються зі забіжних сходинок, розташованих спіраллю. Економлять корисну житлову площу. Потребують мінімальний діаметр шахти для встановлення конструкції. Мають унікальний стильний дизайн. Недоліком є невисокий ступінь комфорту при експлуатації.

 3. Сходи на бетоні.Основою таких сходів служить монолітний бетонний блок, декоративно обшитий іншими матеріалами, в тому числі деревом. Дуже зручна, надійна та довговічна в експлуатації конструкція. Може мати різні форми.

 4. Сходи на металевому каркасі.Бувають відкритого або закритого типу, без підсходин, і з ними, відповідно. Основою служить профільна труба чи металевий швелер, які обшиваються деревом. Надійні, економічно вигідні. Дерев'яна обшивка із різних порід дерева додасть індивідуальності та пом'якшить холодність металу.

Всі перелічені вище варіанти мають бути зроблені з урахуванням законів ергономіки та на основі точних попередніх розрахунків. Ми гарантуємо проект та встановлення конструкції із дотриманням всіх необхідних правил.

Спеціалізація нашої компанії - це виготовлення дерев'яних сходів, що з'єднують між собою поверхи та рівні житлових приміщень: заміського будинку, котеджу або дворівневої квартири. Дерево - це екологічний, перевірений часом природний матеріал, що володіє відмінними функціональними властивостями. ТзОВ «К'Лен» освоїло виробництво сходів із деревини різних порід: дуба, ясена, бука.

Сходи - це основна вертикаль всієї композиції сучасного інтер'єру. Вони як нитка, на яку намистинами нанизуються поверхи та рівні приміщення, одне з головних прикрас будинку. Дуже важлива обрана конструкція сходів, а також правильний вибір виробника! Ми допоможемо зробити ваш будинок ще красивіше та підкреслити його індивідуальність!

Сходи за типом конструкції - вибір на користь ефективності та якості

Klen - виробник меблів пропонує Вам купити Сходи за типом конструкції та, можливо, дитячі меблі, ціни на цю продукцію просто відмінні, рівно як на комоди. Ймовірно, ви хочете купити ліжко з дерева або меблі для кухни - каталог завжди доступний для перегляду доступних товарів. Якщо ви живете в місті Львiв, меблi можна придбати, просто залишивши заявку на товар на нашому ресурсі і ми оперативно з вами зв'яжемся.

Шукаєте де придбати Сходи за типом конструкції?

Авжеж у нашому інтернет-магазині К`Лен! Зверніть увагу на двоспальні ліжка з дерева - ціна зараз дуже вигідна. Також не забувайте про дитячі меблі, купити зараз - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде навісна полиця, вона в наявності в декількох кольорах, оберіть саме те – що вам подобається. Наше підприємство знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хотіли купити матрац в Тернополі – ми доставляємо товар по всій Україні.

Фільтрувати

Напівкруглий елемент сходини

Напівкруглий елемент підсходини

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння