Як вибрати підрядника для виготовлення сходів, плюси і мінуси.

Перед тим як замовити сходи з дерева потрібно обов'язково якомога більше дізнатися про компанію або майстра, у якого ви будете замовляти. Варто ретельно зважити всі за і проти, дізнатися всі переваги й недоліки виконавців вашого замовлення. Саме тому в цій статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати підрядників для виготовлення сходів.

У якого підрядника найкраще замовити сходи з дерева

Нижче описані основні відмінності та переваги при замовленні сходів у компанії, і чим таке замовлення відрізняється від замовлення в підрядників майстрів.

 • Ви заздалегідь точно знаєте кінцевий результат.

  Поважаючі себе компанії перед початком роботи складають якомога більш докладний план. Все заздалегідь візуалізується за допомогою спеціальних програм до найдрібніших деталей, з урахуванням побажань замовника. Адже чим детальніше буде складено план, тим якісніше і швидше буде зроблена робота, без зайвих виправлень і псування нервів.

  Якісні дерев'яні сходи

  Майстри монтажу сходів, як правило, керуються просто начерками приблизного плану на папері та усними обговореннями. В результаті, без точного бачення кінцевої роботи, результат може бути зовсім не таким, яким ви його очікували.

 • Професійні заміри

  У нашій компанії заміри проводяться вузькопрофільними фахівцями, які мають великий досвід у своїй справі. Вони виконають її з урахуванням всіх особливостей вашого приміщення і підберуть найоптимальніше рішення виходячи з усіх параметрів.

  У простих майстрів підрядників цим всім займається, як правило, універсальна людина, яка крім цього виконує ще з десяток інших функцій. Природно, що в більшості випадків вона не має достатньої кваліфікації і не знає всіх тонкощів роботи. Оскільки монтаж дерев'яних сходів досить складний процес.

 • Різні види і стиль сходів.

  Ми виготовляємо сходи різної конструкції: різноманітні маршові сходи, гвинтові сходи, сходи на бетоні, сходи на металокаркасі

  А також ви можете замовити сходи за вашими побажаннями, які ми в свою чергу постараємося втілити в життя. Наші фахівці, спираючись на дизайн вашого будинку, підберуть найоптимальніший варіант.

  Якщо ж ви шукаєте для таких робіт майстра установки сходів, то зазвичай вони роблять найпростіші сходи, як правило, за невеликою ціною і без особливих прикрас. Природно, що при такому варіанті стиль вашого будинку врахований не буде. Подумайте, а чи потрібні вам такі сходи?

 • Гарантія якості.

  Влаштування дерев'яних сходів дуже відповідальний процес. Тому в нашій компанії сушка, склейка, і багато іншого проводитися самостійно, в результаті якість деталей дуже висока. Також обов'язково проводиться проміжна збірка, щоб виявити і усунути на місці всі можливі проблеми.

  Майстри ж зазвичай просто замовляють всі деталі на замовлення і часто нехтують попереднім складанням, встановлюють відразу все на місці, що може вилитися в неприємні наслідки.

 • Прозора оплата і договір.

  Наша компанія укладає офіційні договори, ми пропонуємо вигідні для обох сторін умови оплати. Користуємося готівковим або безготівковим розрахунком, тому що ми впевнені в своїй роботі.

  У простих майстрів зазвичай все обмежується усним договором, і часто потрібно 100% передоплату. Адже вони не займаються виготовленням сходів, а лише роблять збірку замовленої конструкції й не можуть дати гарантії, що в кінцевому підсумку все буде 100% так як планувалося.

Сходи з дерева в будинок

Якими послугами скористатися вирішувати тільки вам, але не варто забувати стару життєву мудрість «Скупий платить двічі». Адже найчастіше бажання заощадити і скористатися послугами дешевше, у неперевірених фахівців, закінчуються не дуже добре. Краще замовити сходи з дерева у перевірених компаній, яким вже безліч років на ринку і мають великий практичний досвід, наша компанія «К'Лен» є якраз однією з таких.

Якщо ж у вас розміщені сходи в будинку, поділіться досвідом з іншими, напишіть коментар і опишіть свою ситуацію. Ну і звичайно, якщо є питання, наші фахівці з радістю нададуть відповідь на них!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння