Сходи на другий поверх

Якщо у вас на даний час ведеться будівництво приватного будинку заміського типу, то ви, скоріш за все, маєте справу з двоповерховою житловою спорудою, а це значить, що без зручних та функціональних сходів вам просто не обійтись!

Детальніше
8020 переглядів

Сходи для горищ і підвалів

Наявність у вашому приватному будинку горища та підвалу значно розширює функціональні можливості житла. Ці допоміжні приміщення дають вам додатковий простір, де ви зможете складувати сезонні речі, компактно розмістити будівельні матеріали і габаритний садовий інвентар, знайти місце для установки технічних вузлів будівлі або ж використовувати його в якості більярдної кімнати, ігрової зони, творчої майстерні, додаткової спальні.

Детальніше
5176 переглядів

Сходи у великий заміський будинок

Будівництво сучасних заміських котеджів, приватних будинків і дач, як правило, не обмежується одним поверхом, а тому наявність функціональних внутрішніх сходів є невід'ємним елементом. Якщо ви перебуваєте на етапі завершення основних монтажних робіт і переходите до робіт по внутрішньому оформленню приміщень - саме час підібрати сходи.

Детальніше
5092 переглядів

Сходи для квартири

Переважна більшість вітчизняних міських новобудов має на своїх верхніх поверхах приміщення елітного типу в кілька поверхів. Однак далеко не всі забудовники забезпечують дані багатоярусні квартири сходовим сполученням з тих чи інших міркувань. Якщо ви є власником такої квартири та зіткнулися з необхідністю встановлення сходів в квартиру на другий поверх, то до вирішення даного завдання варто підійти з максимальною відповідальністю.

Детальніше
5723 переглядів

Як зробити гвинтові сходи своїми руками?

Компактні гвинтові сходи приваблюють своєю легкістю, оригінальністю. Інтер'єр стає стильним, цікавим.

Детальніше
10734 переглядів

Які сходи краще: бетонні чи дерев'яні?

Під час будівництва будинку часто перед господарями постає питання: Які сходи краще - бетонні чи дерев'яні? Справа не тільки в різній естетиці. Бетон, як і дерево, дозволяють зводити будь-які варіанти - від одномаршових моделей до гвинтових, комбінованих будівель.

Детальніше
7795 переглядів

Особливості монтажу гвинтових сходів

Гвинтові сходи - ідеальне рішення для маленьких приміщень. Їх монтують в тих місцях, куди звичайна модель не поміститься. Подібна конструкція надає інтер'єру особливий шик. Виготовляють з деревини, металу та інших матеріалів.

Детальніше
4377 переглядів

Дерев'яні сходи в інтер'єрі

Унікальні властивості деревини відомі з давніх часів. Люди виготовляли з дерева майже всі предмети інтер'єру, побуту - будинки, сходи, засоби пересування, меблі, посуд. Ці споруди служили століттями. Дерево - найкрасивіший, теплий, легкий в обробці матеріал. Дерев'яний будинок, внутрішнє оздоблення з деревини - гарантія безпеки, довговічності, затишку. Майстри, які знають секрети виробництва дерев'яних сходів дбайливо їх зберігали, передавали від батька до сина.

Детальніше
6369 переглядів

Дизайн і фото простих дерев'яних сходів

Перед тим, як купити красиві дерев'яні сходи, варто зважити на декілька важливих критеріїв вибору. Сходи повинні бути зручними, надійними та гармонійно вписуватися в інтер'єр. Також особливу увагу потрібно звернути на конструкцію та її облаштування у виділеному під сходи приміщенні. Необхідно спорудити її таким чином, щоб краса і оригінальність не поступалися місцем практичності та безпеці.

Детальніше
4641 переглядів

Скільки коштують сходи для будинку з чого складається ціна?

Від чого залежить ціна та скільки коштують сходи для будинку з дерева - перші питання у домовласника, який вирішив використовувати цей елемент інтер'єру. Стильні, надійні й привабливі зовні, дерев'яні сходи зберігають свою популярність роками, але розцінки на них в кошторисі у різних виробників можуть сильно відрізнятися. Як формується ціна на цей елемент інтер'єру та на чому не можна економити - давайте розбиратися.

Детальніше
7539 переглядів

Як підібрати дизайн дерев'яних сходів

При зведенні будівлі більш ніж в 2 поверхи, не обійтися без головної сполучної ланки - сходів. Найкращим матеріалом для будинку є дерево. Що може бути екологічне ніж натуральна деревина? Воно відрізняється надійністю та міцністю, і природним чином впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення, стане своєрідним дизайнерським доповненням.

Детальніше
3867 переглядів

10 елітних дерев'яних сходів

Елітні дерев'яні сходи з незапам'ятних часів стали невід'ємним елементом престижу і знаком благополуччя будинків, в яких вони встановлені. Це індивідуальний дизайнерський проект, вписаний в інтер'єр будинку і відповідає побажанням замовника. Акцент майже завжди на помітну, спеціально виділяючусь, красиву і ергономічну конструкцію.

Детальніше
5506 переглядів

Устрій дерев'яних сходів

При всьому різноманітті вибору конструкцій, побудови дерев'яних сходів можна звести до трьох складових: Основні несучі елементи (за допомогою яких все повинно триматися): стовпи і косоури; Опорні (на що людина спирається при підйомі): ступені, підсходинки і перила; Декоративні (надають елегантність і допомагають вписати в інтер'єр): балясини, стовпчики, закруглені закінчення поручнів і т.д.

Детальніше
4381 переглядів

Розміри гвинтових сходів і умови установки

Коли перед вами постає питання вибору внутрішніх сходів для будинку або дворівневої квартири, важливо зробити правильний вибір її конструкції, який залежить від наступних факторів: необхідності економії житлової площі; висоти поверхів; інтенсивності руху; естетичної складової, можливості вписати конструкцію в дизайнерське рішення всього приміщення.

Детальніше
13950 переглядів

Як розрахувати дерев'яні сходи, поради фахівців

Дерев'яні сходи - обов'язковий елемент в оформленні будинку чи квартири, які мають більше одного поверху. Вони створюють в домі атмосферу затишку і є акцентуючим елементом у виборі загального стилю помешкання. Тому сходи повинні бути надійними, функціональними та водночас стильними та красивими, аби переміщення між поверхами приносило задоволення та не створювало жодних незручностей. До питання розміщення сходів в будинку слід підходити заздалегідь і з серйозністю. Ще до початку будівництва потрібно обдумати майбутню конструкцію та включити в планування шахту потрібного розміру, щоб потім не виникало проблем із розміщенням бажаної конструкції сходів.

Детальніше
9719 переглядів

Як вибрати підрядника для виготовлення сходів, плюси і мінуси.

Перед тим як замовити сходи з дерева потрібно обов'язково якомога більше дізнатися про компанію або майстра, у якого ви будете замовляти. Варто ретельно зважити всі за і проти, дізнатися всі переваги й недоліки виконавців вашого замовлення. Саме тому в цій статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати підрядників для виготовлення сходів.

Детальніше
2991 переглядів
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння