Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (загальний вигляд)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (вигляд знизу)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (початок маршу)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (вигляд зверху)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (загальний вигляд)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (вигляд знизу)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (початок маршу)
Сходи Солід Арт 010 на бетонній основі (вигляд зверху)

Сходи Солід Арт 010

left_foot.jpg Сходи С-подібні.. Поворот на 180о. Обшивка бетону.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходин).
left_foot.jpg Матеріал основи - бетон; сходин - дерево (дуб). Тонування.
right_foot.jpg Огородження - ковка. гнутий поручень з декоративним закінченням "Равлик". Перша сходина - заокруглена.

 

СХОДИ СОЛІД АРТ 010

Сходи с-подібні з елементами гнуття поручня. Конструкція на бетоні, відкритого типу (без підсходин). Для обшивки використано дерево (дуб). Огородження - ковка с позолотою. Закінчення поручня - декоративний елемент "Равлик". Перша сходина - напівкругла. Під сходинами - дерев'яні вставки.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як заливання бетонної чи встановлення металевої основи не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Солід Арт 010 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Сходи Солід Арт 010 - традиційна висока якість в Вашому виборі

К`Лен Меблі - виробник меблів надає можливість придбати Сходи Солід Арт 010 та, можливо, спальні матраци, ціни на ці групи товарів приємні, як і на комоди для спальні. Можливо, у вас є бажання купити журнальний столик або передпокої - каталог завжди доступний для перегляду доступних товарів. Якщо ви з міста Тернопіль, меблі можна придбати, просто залишивши заявку на товар в нашому онлайн магазині і ми в найкоротший термін з вами зв'яжемся.

Сходи на бетоні в інтернет-магазині мебелів K`Len

Авжеж у нас в інтернет-магазині! Подивіться на вітальня - ціна тепер дуже приваблива. Також не забувайте про меблі вітальня, купити зараз - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде вітрина в вітальню, вона в наявності в декількох варіаціях, оберіть саме те – що ви хочете. Наше підприємство знаходиться у c. Ільниця, але якщо ви хочете купити прихожу в Тернополі – ми доставимо ваш товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
дуб
Конструкція сходів
на бетоні
Тип сходів
відкриті
Поворот сходів
п-подібний (180 градусів)
Поворот через
забіжну групу
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
декоративна ковка
Покриття сходів
тонування + лакування
Напівкруглий елемент підсходини
першої
Сходи
для приватного будинку
Місто
Івано-Франківськ Бердянськ Бровари Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Кам'янське Камʼянець-Подільський Київ Кременчук Кривий Ріг Кропивницький Луцьк Львів Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Одеса Павлоград Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння