Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (вигляд зверху)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (з'єднання деталей)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (больці)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (огородження)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (з'єднання сходин з больцами)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (вигляд зверху)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (з'єднання деталей)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (больці)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (огородження)
Гвинтові сходи Спіра Класік 010 на больцах (з'єднання сходин з больцами)

Сходи Спіра Класік 010

left_foot.jpg Гвинтові сходи на больцах.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходинок)
left_foot.jpg Матеріал комплектуючих - дерево (бук). Тонування
right_foot.jpg Огородження - дерев'яні балясини. Поручень гнутий.

 

СХОДИ СПІРА КЛАСІК 010

Гвинтові сходи на больцах, відкритого типу. Всі комплектуючі (Сходини, больці, балясини та поручень) із дерева (буку), покриті тоном і лаком.

Сходи Спіра Класік 010 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Сходи Спіра Класік 010 - вибір на користь надійного виробника

klen.ua - деревообробне підприємство дає можливість купити Сходи Спіра Класік 010 та, можливо, прихожі в коридор, ціни на ці категорії товарів дуже лояльні, як і на сповивальний комод. Ймовірно, ви хочете купити меблі з дерева або прихожі - каталог завжди працює для перегляду актуальних товарів. Якщо ви з міста Дубно, меблі можна замовити, залишивши заявку на продукт на нашому сайті і ми оперативно дамо вам відповідь.

Гвинтові сходи в каталозі меблевого підприємства К`Лен

Авжеж у нас на сайті! Подивіться на брикети з тирси - ціна тепер дуже вигідна. А ще не забудьте про прес для брикетів, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде полиця для книг, вона доступна в декількох кольорах, оберіть саме те – що вам потрібно. Наша компанія знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хочете купити спальню в Закарпатті – ми доставимо ваш товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
бук
Конструкція сходів
больцева
Тип сходів
відкриті
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
дерево
Покриття сходів
тонування + лакування
Сходи
для горищ та підвалів
Місто
Івано-Франківськ Бердянськ Бровари Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Кам'янське Камʼянець-Подільський Київ Кременчук Кривий Ріг Кропивницький Луцьк Львів Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Одеса Павлоград Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння