Гвинтові сходи

Гвинтові сходи зняті з виробництва

Гвинтові сходи від виробника Klen.ua™ з масиву бука та дуба. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи, надійна конструкція, професійний монтаж. Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте гвинтові сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-5 з 5 товарів

Купити гвинтові сходи м. Львів, Київ. Кращі ціни, гарантія, доставка

Призначення сучасних сходів – це не тільки забезпечення людині можливості переміщення в просторі її житла. До функціональних обов’язків додаються ще естетичні характеристики та монументальність конструкції, габарити якої повинні органічно вписатися в житлову обстановку. Так як один із базових елементів внутрішнього оздоблення, сходи повинні задавати тон чи як мінімум відповідати загальному витриманому стилю. Гвинтові сходи – одні з тих елементів, розташування і дизайн яких створює атмосферу всього дому. Якщо для Вас важливо зберегти вільну площу на відміну від маршових сходів, гвинтові сходи – це саме те що Вам потрібно. Вони не тільки забезпечать зручне переміщення між поверхами, але й нададуть інтер’єру чарівної загадковості.

Гвинтові сходи – практичний підхід до організації простору.

Тонкощі монтажу і конструкції гвинтових сходів.

  • Базою гвинтових сходів є каркас із гнутих косоурів чи тетив і больців.
  • Несучою частиною служить поручень, з’єднання якого зі сходинками реалізується за допомогою шпильок всередині балясин.
  • Остання сходина маршу є, зазвичай, виходом на поверх.
  • Якщо гвинтові сходи мають більше двох витків, висота між ними повинна бути не менше 1,9 – 2,0 метра.
  • Допустима крутизна сходів 30 – 45 градусів, забезпечує не тільки короткий шлях між поверхами, але й безпечність переміщення.
  • Мінімальні розміри шахти, де встановлення гвинтових сходів буде раціональним, становлять 1,6 х 1,6 м.

Гвинтові дерев'яні сходи: процес виготовлення

Виготовлення гвинтових сходів починається зі знайомства з місцем, де буде відбуватися монтаж. Купити гвинтові сходи без належної підготовки до їх встановлення – дарма витрачені кошти. Щоб уникнути такого непорозуміння, рекомендуємо провести правильні розрахунки всіх визначальних моментів майбутнього монтажу.

Найбільш популярними і ходовими на сьогодні є дерев’яні гвинтові сходи. Дерево – найбільш доступний, практичний та екологічний матеріал. Тисячі років люди декорували і облаштовували свої оселі дерев’яними предметами. І такий важливий комплекс, як гвинтові сходи на другий поверх, в мансарду, в цоколь будинку, із цієї природньої сировини – просто знахідка. Як і більшість гвинтових сходів, дерев’яні моделі мають конструкцію, зроблену за типом «гвинта» з елементами гнуття. Ніяких складнощів і додаткових нюансів при монтажі на виникає, а такий елемент, як дерев’яні перила для гвинтових сходів, крім функціонального призначення, можуть стати додатковою прикрасою всього інтер’єру. Гвинтові сходи із дерева за ціною відносять до категорії більш дорожчих, але при цьому вони не додають Вам зайвих клопотів при підготовці приміщення, де буде встановлена дана конструкція.

Переваги гвинтових сходів із дерева від «К’Лен»:

  • Індивідуальний проект з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог.
  • Використання якісного природнього сертифікованого матеріалу.
  • Обробка виробу тільки безпечним покриттям.

Сторінки нашого інтернет-магазину ознайомлять Вас з усім різноманіттям моделей і варіантів монтажу дерев’яних сходів гвинтового типу, а консультанти – задовільнять інтерес відносно будь-якого запиту, поділяться корисними порадами, допоможуть визначитися з моделлю, підкажуть, як правильно зробити попередні заміри та купити гвинтові сходи для вашого дому.

Якщо Ви консервативно налаштовані та не готові зважитися на замовлення подібного товару в мережі, гвинтові дерев’яні сходи від компанії «К’Лен», ціна на які досить демократична, демонструються у наших офлайн магазинах. Відвідавши їх, ви зможете побачити приклади виробів, відчути на дотик матеріали, отримати ряд безкоштовних консультацій з вибору дизайну, кольору, а також замовити розрахунок всієї конструкції.

Шукаєте одночасно функціональне та естетичне рішення?

Вибираєте гвинтові сходи із натурального дерева від компанії «К’Лен».

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння