Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (загальний вигляд)
Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (вигляд знизу)
Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (вихід на другий поверх)
Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (загальний вигляд)
Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (вигляд знизу)
Сходи Солід Метал 010 на бетонній основі (вихід на другий поверх)

Сходи Солід Метал 010

left_foot.jpg Сходи без поворотів із вигнутим маршем. Обшивка бетону.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходин).
left_foot.jpg Матеріал основи - бетон; сходин, поручня - дерево (ясен). Покриття - безколірний лак.
right_foot.jpg Огородження - метал. Елементи гнуття поручня.

 

СХОДИ СОЛІД МЕТАЛ 010

Сходи без поворотів із вигнутою основою і поручнем. Конструкція на бетоні, відкритого типу (без підсходин). Для обшивки використано дерево (ясен). Огородження - метал.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як заливання бетонної чи встановлення металевої основи не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Солід Метал 010 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Сходи Солід Метал 010 - доступна ціна й найбільш висока якість

К`Лен - деревообробне підприємство пропонує Вам купити Сходи Солід Метал 010 та, можливо, меблі кухня, ціни на ці товари привабливі, як і на меблі для прихожої. Напевно, у вас є бажання купити шафу для дитячої або вітальні меблі - каталог завжди доступний для огляду доступних товарів. Якщо ви живете в місті Київ, меблі можна замовити, залишивши заявку на виріб на нашому ресурсі і ми оперативно дамо вам відповідь.

Сходи на бетоні від K`Len

Авжеж у нас на сайті! Подивіться на брикет - ціна зараз неймовірно вигідна. Також не забудьте про столи журнальні, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для тих, хто цінує стиль підійде дитяча спальня, вона в наявності в декількох варіаціях, оберіть саме те – що вам подобається. Наше виробництво знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хочете купити прихожу в Україні – ми доставимо товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
ясен
Конструкція сходів
на бетоні
Тип сходів
відкриті
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
метал
Покриття сходів
тонування + лакування
Сходи
для приватного будинку
Місто
Івано-Франківськ
Бердянськ
Бровари
Біла Церква
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Кам'янське
Камʼянець-Подільський
Київ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Маріуполь
Мелітополь
Миколаїв
Нікополь
Одеса
Павлоград
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння