Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (загальний вигляд)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд спереду)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд зверху)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд збоку)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (загальний вигляд)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд спереду)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд зверху)
Сходи Гусячий Крок з прямим маршем відкритого типу (вигляд збоку)

Сходи Гусячий Крок

left_foot.jpg Сходи з прямим маршем та сходинами "гусячий крок". Основа - тетива-тетива.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходин).
left_foot.jpg Матеріал основи, сходин та огородження: дерево - бук. Тонування.
right_foot.jpg Балясини та стовп "Капля". Перша сходинка - заокруглена. 

 

СХОДИ ГУСЯЧИЙ КРОК (КАЧИНИЙ КРОК)

Конструкція на тетивах з прямим маршем. Сходинки виготовлені за технікою "гусячий крок" - форма для компактних сходів, особливістю якої є попарне розміщення дзеркальних сходинок для правої і лівої ноги. Виконана повністю з дерева (в даному варіанті з буку). Відкритий тип (без підсходин). Для огородження було обрано стовпи та балясини "Капля" - стандартна модель делікатної форми.Ще одним декоративним рішенням є напівкруглий елемент першої сходини.

Сходи Гусячий крок можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, балясини та стовпи для огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

 

 

Сходи Гусячий Крок - гарантія якості

Klen - деревообробне підприємство дає можливість обрати Сходи Гусячий Крок, а також тумбочки під телевізор, ціни на ці товари просто відмінні, як і на під телевізор тумба. Можливо, у вас є бажання купити меблі від виробника або спальні - каталог завжди працює для огляду доступних товарів. Якщо ви живете в місті Львiв, меблi можна купити, просто залишивши заявку на виріб на нашому ресурсі і ми в найкоротший термін відгукнемося.

Комбіновані сходи в інтернет-магазині мебелів K`Len

Авжеж у нашому інтернет-магазині К`Лен! Тільки подивіться на дерев'яні столи - ціна тепер неймовірно вигідна. Також не забудьте про дерев'яний стіл, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде навісна полиця, вона доступна в декількох варіаціях, оберіть саме те – що ви хочете. Наше підприємство знаходиться у c. Ільниця, але якщо вам зручно купити дитяче ліжко у Львові – ми доставляємо товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
бук
Конструкція сходів
тетива - тетива
Тип сходів
відкриті
Поворот сходів
комбіновані повороти
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
дерево
Балясини
стандартні
Покриття сходів
тонування + лакування
Напівкруглий елемент сходини
першої
Сходи
для горищ та підвалів
Місто
Івано-Франківськ Бердянськ Бровари Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Кам'янське Камʼянець-Подільський Київ Кременчук Кривий Ріг Кропивницький Луцьк Львів Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Одеса Павлоград Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння