Маршеві сходи

Маршеві сходи зняті з виробництва

Маршеві сходи від виробника Klen.ua™ з масиву бука або дуба. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи. Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та цілющий ефект. Замовте маршеві сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-15 з 15 товарів

Маршеві сходи купити за найкращою ціною в Києві, Львові, Рівному та інших містах України

В класичному вигляді маршеві сходи, особливо з прямим підйомом, зустрічаються сьогодні не так часто, оскільки необхідно значну площу для встановлення такої конструкції. Як правило, такі сходи, трансформувалися під нестандартні рішення і мають повороти з використанням забіжних сходин чи площадок.

Маршові сходи – класика з новими перспективами

Класифікація маршевих сходів на другий поверх

  • П-подібні сходи – бувають, як правило, двох видів: із забіжними сходинами або площадкою на повороті. Для встановлення такого типу сходів потрібно досить значний вільний простір, та з точки зору комфортності пересування вони максимально зручні та безпечні.
  • Комбіновані сходи. Їх особливістю є гармонійне поєднання різних стилів (прямого, гвинтового, криволінійного), матеріалів та огородження в єдиній кнструкції.
  • Г-подібні сходи – їх визначною відмінністю є загальний тип сходів с можливістю повороту на 90 градусів. Ділянка повороту може бути спроектована або через площадку, або через 2-3 сходинки.
  • С-подібні сходи – відрізняються легкістю зовнішнього вигляду, надійністю експлуатації та невеликою площею для встановлення. Поворот виконаний за допомогою плавної дуги косоурів чи тетив з чітким прорахунком кількості сходинок. Допускається наявність широкої сходинки, що виконує роль своєрідної площадки, яка збільшує безпеку переміщення.

Як визначити свій тип сходів – ключові моменти

Сходи – головна частина інтер’єру. На стадії проектування приміщення Ви можете спочатку визначитися з типом сходів, під який потім буде розроблений дизайн всієї кімнати. Якщо ж сходи ви вибираєте вже для побудованого будинку, наприклад, заміняєте вже існуючі, тоді ж варто навпаки, вибирати тип сходів з врахуванням ваших особливостей. В будь-якому випадку, потрібно звернути на декілька моментів:

  • Площа приміщення. Головним пунктом, який програмує вибір, є ваші квадратні метри. Якщо ви не обмежені в житловому просторі – можливості тільки зростають. Будь-яка модель вам підійде, так як і можливості дизайну. Якщо місця для масивних сходових конструкцій недостатньо, варто підійти до вибору більш прискіпливо. Оптимальним рішенням може стати індивідуальний підхід й максимально точний розрахунок параметрів конструкції.
  • Матеріали. Дерево – найбільш практичний і безпечний матеріал. Дерев’яні маршеві сходи на другий поверх зустрічаються в 9 із 10 випадків. Вибір іншої сировини скоріше наслідування моди, ніж обдуманий раціональний вибір. У окремих випадках вибирають сходи на бетоні або металокаркасі. Тільки деревина здатна викликати неповторні відчуття єднання з природою, затишку, тепла, захищеності рідної оселі.
  • Виробник. Вибір виробника – далеко не останній аспект в облаштуванні сходів. Довіртеся провіреній компанії з солідною репутацією та хорошим портфоліо «свіжих» робіт.

Чому варто вибирати сходи від компанії-виробника «К’Лен»?

На протязі 19 років ми не перестаємо удосконалюватися та задовольняти попит наших клієнтів на різні моделі сходових конструкцій. Виготовлення маршевих сходів – один із головних напрямків нашої виробничої діяльності. В нашому колективі працюють майстри, яких можна цілком вважати піонерами цього ремесла. Наші пріоритети – професіоналізм, точність та Ваша безпека. Матеріали, які ми використовуємо – це на 100% екологічна сировина.

Що ви отримуєте, якщо обираєте сходи в інтернет-магазині Klen.uaТМ?

  • Широкий асортимент готових рішень та гнучкий ціновий формат
  • Можливість купить маршеві сходи, попередньо прорахувавши вартість та дізнавшись всі деталі онлайн. Варіант зручний для віддалених населених пунктів.
  • Комплексне гарантійне обслуговування

Також, щоб замовити маршові сходи у Львові, Києві чи Закарпатті пропонуємо вам відвідати наші офлайн магазини з тим самим спектром послуг та товарів. Там ви зможете не просто вибрати колір, тип деревини, матеріали покриття, але й вживу поспілкуватися з консультантами, подивитися й на дотик відчути якість зразків. Ознайомитися з повним переліком магазинів можна тут.

Ми не обмежуємося традиційними умовами співпраці і готові до складних технічних та інженерних викликів, які підвищать наш рівень кваліфікації та дозволять Вам реалізувати креативні рішення та нестандартні підходи.

Замовити маршові сходи за оптимальними цінами просто завдяки онлайн можливостям.

Продукція від «К’Лен» - кардинально новий рівень якості.

Маршеві сходи - безкомпромісне сопіввідношення ціни та якості

klen.ua - виробник меблів надає можливість замовити Маршеві сходи та, можливо, ліжка дитячі, ціни на такі вироби просто відмінні, як і на шафи для дитячої. Може бути, ви хочете купити дитяче ліжко або комод - каталог завжди працює для огляду актуальних товарів. Якщо ваше місто Тернопіль, меблі можна купити, просто залишивши заявку на товар на нашому ресурсі і ми якнайшвидше відгукнемося.

Як купити Маршеві сходи?

Авжеж у нас на сайті! Тільки подивіться на дерев'яне ліжко - ціна тепер дуже приваблива. Також не забудьте про прихожу, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде дитяча меблі, вона в наявності в декількох кольорах, оберіть саме те – що ви хочете. Наше виробництво знаходиться у Закарпатській області, але якщо вам зручніше купити спальню в Рівному – ми доставимо ваш товар по всій Україні.

Фільтрувати

Напівкруглий елемент сходини

Напівкруглий елемент підсходини

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння