Комбіновані сходи

Комбіновані сходи зняті з виробництва

Комбіновані сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте Комбіновані сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-4 з 4 товарів

Купити комбіновані сходи з дерева у Львові, Києві. Кращі ціни від виробника

В сучаному домі сходи нерідко є елементом, який визначає стиль і атмосферу всього приміщення. Іноді саме від форми і конструкції сходів залежить прийняття рішення щодо питань оформлення житлового простору, оскільки сходи – це перший елемент, який кидається в очі гостям, запрошеним до вашої оселі. Особливостями комбінованих сходів є гармонійне поєднання різних сходових маршів, матеріалів та огородження. Це може буди фантастичне злиття прямих, гвинтових, Г-подібних маршів зі сходинами різного способу монтажу. Окремі частини сходів можуть встановлюватися на косоури чи больци. Такий тип конструкції при раціональній установці стане справжнім шедевром і буде ключовим дизайнерським рішенням вашого дому. Найбільш затребуваними та практичними на сьогодні є комбіновані дерев’яні сходи. Дерево – найкращий матеріал для їх виготовлення. Його тепловіддача, довговічність, натуральність дає фору більшості видів альтернативної сировини для виготовлення сходів. Враховуючи гнучкість конструкції, сходи комбінованого типу можуть бути встановлені у самих складних місцях будинку, без втрат в надійності та гармонійності зовнішнього вигляду.

Комбіновані сходи – втілення Ваших сміливих рішень

Де зручно встановлювати комбіновані сходи з дерева?

Великий вибір моделей і можливостей вдало скомбінувати стилі в одній конструкції, дозволяють отримати унікальні сходи для встановлення в різних приміщеннях:

 • В корпоративнім офісі
 • Дизайнерськім кафе чи магазині
 • Котеджі або заміському будинку
 • Тематичному готелі чи відпочинковому комплексі

Якщо ви хочете позбавитися повсякденності, додавши в інтер’єр креативну деталь, реалізувати своє творчі ідеї, то комбіновані маршеві сходи – ідеальний варіант для вирішення всіх цих задач. Такі сходи підкреслять Вашу індивідуальність і хороший смак.

Чому купити комбіновані сходи варто саме в інтернет-магазині Klen.uaTM?

 • Комплексний підхід.

  Із всіх типів конструкцій комбіновані сходи є найбільш складними. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам обрати вдалі поєднання і зробити попередні заміри. Виготовлені сходи будуть відповідати всім Вашим побажанням і вимогам.

 • Висока якість виготовлення.

  Для виготовлення сходів, як і для інших виробів із дерева, ми використовуємо тільки високоякісну сировину, яка пройшла ретельну перевірку. Комбіновані маршеві сходи від компанії «К’Лен» прослужать Вам десятиліття, і повністю збережуть свою функціональність та зовнішній вигляд.

 • Абсолютна безпека.

  На відміну від інших матеріалів, дерево є екологічно чистим і повністю безпечним. Воно має особливу енергетику яка позитивно впливає на присутніх у приміщенні.

Крім інтернет-магазину компанія «К’Лен» має ряд представництв в роздрібній торговій мережі.

Тут Ви можете купити дерев’яні сходи як комбінованих, так і більш традиційних моделей. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі Ваші питання, поділяться цінними рекомендаціями та порадами, зроблять необхідні розрахунки.

Бажаєте позбутися зайвих проблем – оформляйте замовлення у компанії «К’Лен».

Фільтрувати

Поворот через

Матеріал огородження

Декоративний стовп

Балясини

Напівкруглий елемент сходини

Напівкруглий елемент підсходини

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння