Комбіновані сходи

Комбіновані сходи зняті з виробництва

Комбіновані сходи від виробника Klen.ua™ як один з різновидів маршевих сходів. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте Комбіновані сходи прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65

Показати 1-4 з 4 товарів

Купити комбіновані сходи з дерева у Львові, Києві. Кращі ціни від виробника

В сучаному домі сходи нерідко є елементом, який визначає стиль і атмосферу всього приміщення. Іноді саме від форми і конструкції сходів залежить прийняття рішення щодо питань оформлення житлового простору, оскільки сходи – це перший елемент, який кидається в очі гостям, запрошеним до вашої оселі. Особливостями комбінованих сходів є гармонійне поєднання різних сходових маршів, матеріалів та огородження. Це може буди фантастичне злиття прямих, гвинтових, Г-подібних маршів зі сходинами різного способу монтажу. Окремі частини сходів можуть встановлюватися на косоури чи больци. Такий тип конструкції при раціональній установці стане справжнім шедевром і буде ключовим дизайнерським рішенням вашого дому. Найбільш затребуваними та практичними на сьогодні є комбіновані дерев’яні сходи. Дерево – найкращий матеріал для їх виготовлення. Його тепловіддача, довговічність, натуральність дає фору більшості видів альтернативної сировини для виготовлення сходів. Враховуючи гнучкість конструкції, сходи комбінованого типу можуть бути встановлені у самих складних місцях будинку, без втрат в надійності та гармонійності зовнішнього вигляду.

Комбіновані сходи – втілення Ваших сміливих рішень

Де зручно встановлювати комбіновані сходи з дерева?

Великий вибір моделей і можливостей вдало скомбінувати стилі в одній конструкції, дозволяють отримати унікальні сходи для встановлення в різних приміщеннях:

 • В корпоративнім офісі
 • Дизайнерськім кафе чи магазині
 • Котеджі або заміському будинку
 • Тематичному готелі чи відпочинковому комплексі

Якщо ви хочете позбавитися повсякденності, додавши в інтер’єр креативну деталь, реалізувати своє творчі ідеї, то комбіновані маршеві сходи – ідеальний варіант для вирішення всіх цих задач. Такі сходи підкреслять Вашу індивідуальність і хороший смак.

Чому купити комбіновані сходи варто саме в інтернет-магазині Klen.uaTM?

 • Комплексний підхід.

  Із всіх типів конструкцій комбіновані сходи є найбільш складними. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам обрати вдалі поєднання і зробити попередні заміри. Виготовлені сходи будуть відповідати всім Вашим побажанням і вимогам.

 • Висока якість виготовлення.

  Для виготовлення сходів, як і для інших виробів із дерева, ми використовуємо тільки високоякісну сировину, яка пройшла ретельну перевірку. Комбіновані маршеві сходи від компанії «К’Лен» прослужать Вам десятиліття, і повністю збережуть свою функціональність та зовнішній вигляд.

 • Абсолютна безпека.

  На відміну від інших матеріалів, дерево є екологічно чистим і повністю безпечним. Воно має особливу енергетику яка позитивно впливає на присутніх у приміщенні.

Крім інтернет-магазину компанія «К’Лен» має ряд представництв в роздрібній торговій мережі.

Тут Ви можете купити дерев’яні сходи як комбінованих, так і більш традиційних моделей. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі Ваші питання, поділяться цінними рекомендаціями та порадами, зроблять необхідні розрахунки.

Бажаєте позбутися зайвих проблем – оформляйте замовлення у компанії «К’Лен».

Фільтрувати

Конструкція сходів
Сходи
Тип сходів
Поворот сходів
Поворот через
Матеріал огородження
Декоративний стовп
Балясини
Покриття
Напівкруглий елемент сходини
Напівкруглий елемент підсходини
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння