Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (в інтер'єрі)
Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (загальний вигляд)
Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (поворот)
Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (в інтер'єрі)
Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (загальний вигляд)
Сходи Техно Глас 010 на металевій основі (поворот)

Сходи Техно Глас 010

left_foot.jpg Сходи П-подібні на металевому каркасі з площадкой на повороті.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходин).
left_foot.jpg Матеріал основи - метал; сходин - дерево (ясен). Покриття - безколірний лак.
right_foot.jpg Огородження - скло.

Знятий з виробництва
Опис

СХОДИ ТЕХНО ГЛАСС 010

Сходи П-подібні з площадкой на повороті. Конструкція на металевому каркасі, відкритого типу (без підсходин). Обшивка виконана деревом (ясен) та покрита безколірним лаком. Огородження - скло.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як встановлення металевої основи чи заливання бетонної не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Техно Гласс 010 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Сходи Техно Глас 010 - традиційна висока якість в Вашому виборі

Klen - національний виробник меблів пропонує Вам обрати Сходи Техно Глас 010, а також дитячі кімнати, ціни на ці товари просто відмінні, рівно як на полиці для іграшок. Може бути, ви мрієте купити меблі для дому або тумби під телевізор - каталог завжди доступний для огляду актуальних товарів. Якщо ви живете в місті Львів, дитячі меблі можна придбати, залишивши заявку на товар в нашому інтернет магазині і ми якнайшвидше з вами зв'яжемся.

Сходи на металокаркасі в інтернет-магазині мебелів K`Len

Авжеж на нашому ресурсі! Зверніть увагу на деревні брикети - ціна тепер неймовірно приваблива. Також не забувайте про брикети паливні, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде шафа дитяча, вона в наявності в декількох кольорах, оберіть саме те – що вам подобається. Наше виробництво знаходиться у c. Ільниця, але якщо ви хочете купити прихожу в інтернет магазині – ми доставляємо товар по всій Україні.
Деталі товару
Порода деревини
ясен
Конструкція сходів
на металокаркасі
Тип сходів
відкриті
Поворот сходів
п-подібний (180 градусів)
Поворот через
площадку
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
скло
Покриття
лакування
Сходи
для горищ та підвалів
Місто
Івано-Франківськ
Бердянськ
Бровари
Біла Церква
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Кам'янське
Камʼянець-Подільський
Київ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Маріуполь
Мелітополь
Миколаїв
Нікополь
Одеса
Павлоград
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Знятий з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння