Сходи на металокаркасі

Сходи на металокаркасі зняті з виробництва

Сходи на металокаркасі від виробника Klen.ua™ проектування, виготовлення та монтаж. Безпечні матеріали з натурального дерева бука та дуба, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте сходи на металокаркасі прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Сходи з дерева на металевому каркасі. Покупка, замовлення

Висока надійність, бездоганний зовнішній вигляд , необмежений термін служби – перші асоціації, які викликає словосполучення «сходи на металокаркасі» . Перевагами металокаркасу є можливість його установка ще до початку внутрішнього оздоблення, що дуже зручно під час ремонту чи будівництва нового будинку. Після закінчення сходи на металокаркасі обшиті деревом чи будь-яким іншим матеріалом, трансформуються в завершений декоративний і функціональний елемент дизайну. Часто поєднують матеріали такі як метал, скло, дерево, в результаті дуже красиві гвинтові сходи на металокаркасі.

Сходи на металевому каркасі, обшиті деревом, - індивідуальний стиль Вашої оселі

Особливості металокаркасних сходів

В основі таких сходів лежать два типи конструкторського підходу до виготовлення:

  • Відкритий тип. Відмінна особливість – відсутність підсходинок, де загальна конструкція зібрана з профільної труби. Важливо врахувати довжину маршу, інакше без додаткової опори вона може розгойдуватися. Перевага – фактична відсутність зварювальних робіт завдяки різьбовому кріпленню.
  • Закритий тип (традиційні) – більш клопіткий з огляду на свою ґрунтовність. Таким сходам властива масивність, стійкість до розгойдування, висока надійність. Перевага – можливість більш тонкого декорування. шанс повністю адаптувати сходи до загального інтер’єру і, беззаперечно, довговічність.

На що слід звернути увагу при виборі сходів на другий поверх, що поєднують матеріали метал + дерево?

  • Безпечність – ключовий момент. Впевніться в тому що сходи будуть надійними і безпечними, в тому числі для маленьких дітей. Огородження зобов’язані не попереджувати а взагалі виключити можливість падіння чи інших небезпечних моментів. Сходи на металевому каркасі на другий поверх зобов’язані бути функціональними на 100%.
  • Оздоблення сходів. Ви формулюєте своє бачення , ми втілюємо його в життя. Варто відмітити, що найбільш поширеним і, як показує практика, доступним варіантом є обшивка сходів на металокаркасі деревом. Дерев’яні сходи на металевому каркасі по ціні найбільш прийнятні, чудово виглядають і з роками не втрачають свого початкового вигляду.
  • Попередній розрахунок майбутніх робіт. Сходи на металевому каркасі купити не складно, але важлива уважність. Замовляючи у компанії «К’Лен» переконливо рекомендуємо включати весь перелік послуг обшиття деревом сходів на металокаркасі – це зекономить час та збільшить ефективність робіт.

Чому сходи на металевому каркасі варто купити в інтернет-магазині Klen.uaTM?

Враховуючи європейський досвід, мі впроваджуємо у виробництво тільки екологічно чисті матеріали. Наш пріоритет не швидкість виготовлення, а турбота про Вас як про нашого клієнта.

Крім інтернет-магазину ми працюємо також у торгово-роздрібній мережі. Представництва, які Ви легко знайдете за цими адресами, надають широкий спектр послуг а також можливість особисто ознайомитися з нашим виробничим потенціалом.

Шукаєте надійного виробника з багаторічним досвідом?

Звертайтеся до спеціалістів компанії «К’Лен».

Фільтрувати

Конструкція сходів
Сходи
Тип сходів
Поворот сходів
Поворот через
Матеріал огородження
Покриття
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння