Сходи на металокаркасі

Сходи на металокаркасі від виробника Klen.ua™ проектування, виготовлення та монтаж. Безпечні матеріали з натурального дерева бука та дуба, стійкі до впливу вологи (покриття лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте сходи на металокаркасі прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Сходи з дерева на металевому каркасі. Покупка, замовлення

Висока надійність, бездоганний зовнішній вигляд , необмежений термін служби – перші асоціації, які викликає словосполучення «сходи на металокаркасі» . Перевагами металокаркасу є можливість його установка ще до початку внутрішнього оздоблення, що дуже зручно під час ремонту чи будівництва нового будинку. Після закінчення сходи на металокаркасі обшиті деревом чи будь-яким іншим матеріалом, трансформуються в завершений декоративний і функціональний елемент дизайну. Часто поєднують матеріали такі як метал, скло, дерево, в результаті дуже красиві гвинтові сходи на металокаркасі.

Сходи на металевому каркасі, обшиті деревом, - індивідуальний стиль Вашої оселі

Особливості металокаркасних сходів

В основі таких сходів лежать два типи конструкторського підходу до виготовлення:

  • Відкритий тип. Відмінна особливість – відсутність підсходинок, де загальна конструкція зібрана з профільної труби. Важливо врахувати довжину маршу, інакше без додаткової опори вона може розгойдуватися. Перевага – фактична відсутність зварювальних робіт завдяки різьбовому кріпленню.
  • Закритий тип (традиційні) – більш клопіткий з огляду на свою ґрунтовність. Таким сходам властива масивність, стійкість до розгойдування, висока надійність. Перевага – можливість більш тонкого декорування. шанс повністю адаптувати сходи до загального інтер’єру і, беззаперечно, довговічність.

На що слід звернути увагу при виборі сходів на другий поверх, що поєднують матеріали метал + дерево?

  • Безпечність – ключовий момент. Впевніться в тому що сходи будуть надійними і безпечними, в тому числі для маленьких дітей. Огородження зобов’язані не попереджувати а взагалі виключити можливість падіння чи інших небезпечних моментів. Сходи на металевому каркасі на другий поверх зобов’язані бути функціональними на 100%.
  • Оздоблення сходів. Ви формулюєте своє бачення , ми втілюємо його в життя. Варто відмітити, що найбільш поширеним і, як показує практика, доступним варіантом є обшивка сходів на металокаркасі деревом. Дерев’яні сходи на металевому каркасі по ціні найбільш прийнятні, чудово виглядають і з роками не втрачають свого початкового вигляду.
  • Попередній розрахунок майбутніх робіт. Сходи на металевому каркасі купити не складно, але важлива уважність. Замовляючи у компанії «К’Лен» переконливо рекомендуємо включати весь перелік послуг обшиття деревом сходів на металокаркасі – це зекономить час та збільшить ефективність робіт.

Чому сходи на металевому каркасі варто купити в інтернет-магазині Klen.uaTM?

Враховуючи європейський досвід, мі впроваджуємо у виробництво тільки екологічно чисті матеріали. Наш пріоритет не швидкість виготовлення, а турбота про Вас як про нашого клієнта.

Крім інтернет-магазину ми працюємо також у торгово-роздрібній мережі. Представництва, які Ви легко знайдете за цими адресами, надають широкий спектр послуг а також можливість особисто ознайомитися з нашим виробничим потенціалом.

Шукаєте надійного виробника з багаторічним досвідом?

Звертайтеся до спеціалістів компанії «К’Лен».

Фільтрувати

Ціна

0 грн 0 грн

Конструкція сходів

розгорнути список згорнути список

Сходи

розгорнути список згорнути список

Поворот сходів

розгорнути список згорнути список

Поворот через

розгорнути список згорнути список

Матеріал огородження

розгорнути список згорнути список
Filter

Корисне про меблі

Корпоративний блог KLEN.UA

Успішно доданий в список порівняння