Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (загальний вигляд)
Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (вигляд спереду)
Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (вигляд знизу)
Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (загальний вигляд)
Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (вигляд спереду)
Сходи Техно Метал 010 на металевій основі (вигляд знизу)

Сходи Техно Метал 010

left_foot.jpg Сходи П-подібні на металевому каркасі з площадкой на повороті.
right_foot.jpg Відкритий тип (без підсходин).
left_foot.jpg Матеріал основи - метал; сходин - дерево (бук). Покриття - безколірний лак.
right_foot.jpg Огородження - металева рама.

 

СХОДИ ТЕХНО МЕТАЛ 010

Сходи П-подібні з площадкой на повороті. Конструкція на металевому каркасі, відкритого типу (без підсходин). Обшивка виконана деревом (бук) та покрита безколірним лаком. Огородження - металева рама.

В даному проекті ми виконали обшивку основи. Так як встановлення металевої чи заливання бетонної основи не є нашим профілем, ми надаємо послуги обшивки таких конструкцій деревом та установки огородження сходів.

Сходи Техно Метал 010 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Дякуємо за ваш вибір в інтернет-магазині klen.ua.

Сходи Техно Метал 010 - традиційна висока якість в Вашому виборі

Klen - національний виробник меблів надає можливість купити Сходи Техно Метал 010, а також меблі кухня, ціни на цю продукцію просто відмінні, рівно як на меблі для дома. Можливо, ви хочете купити ліжечко дитяче або вітальні меблі - каталог завжди доступний для огляду актуальних товарів. Якщо ви живете в місті Тернопіль, матраци можна купити, залишивши заявку на виріб на нашому ресурсі і ми оперативно з вами зв'яжемся.

Сходи на металокаркасі - якість від виробника мебелів Klen

Авжеж у нашому інтернет-магазині К`Лен! Подивіться на брикети паливні - ціна тепер дуже приваблива. А ще не забувайте про тумби прикроватні, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для тих, хто цінує стиль підійде шафа дитяча, вона доступна в декількох кольорах, оберіть саме те – що ви завжди хотіли. Наше виробництво знаходиться у c. Ільниця, але якщо ви хотіли купити спальню в Рівному – ми доставимо товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
бук
Конструкція сходів
на металокаркасі
Тип сходів
відкриті
Поворот сходів
п-подібний (180 градусів)
Поворот через
площадку
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
метал
Покриття сходів
лакування
Сходи
для горищ та підвалів
Місто
Івано-Франківськ
Бердянськ
Бровари
Біла Церква
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Кам'янське
Камʼянець-Подільський
Київ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Маріуполь
Мелітополь
Миколаїв
Нікополь
Одеса
Павлоград
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння