Декор сходів

Декор сходів знято з виробництва

Декор сходів від виробника Klen.ua™ різьблені стовпи та закінчення поручнів, підсвітка та шафи під сходами. Безпечні матеріали, стійкі до впливу вологи (масив бука чи дуба, покритий лаком). Зручність і комфорт на кожен день. Простота догляду і невибагливість у використанні. Приємна для людини енергетика та естетичний вигляд. Замовте декор для сходів прямо зараз! Консультації та допомога: +38 (067) 325-92-55, +38 (067) 328-69-65


Декор сходів, збільшення функціональності, модернізація

Сходи – центральний елемент інтер’єру. В багатьох випадках вони задають загальний стиль та створюють атмосферу не тільки кімнати, де вони встановлені, а й будинку взагалі. Ще однією монументальною характеристикою сходів є їх термін служби, який вимірюється не одним десятком років. Саме тому важливо передбачити все. Часто багато вирішує декор сходів.

Декор сходів та огородження – творчий підхід до практичних речей

Яким буває декор сходів?

 • Декор огородження.

  Це можуть бути балясини та стовпи виконанні з різьбленням, як ручної роботи, так і машинної. Різні розміри, кольори, покриття патиною (золотою, бронзовою). Поєднання різних матеріалів, використання кованих елементів. Поширеними також є декоративний початок та закінчення маршу. Початкові стовпи та закінчення поручня, виконані по особливому, оригінально, нададуть простим формам огородження родзинку, яка може стати навіть візитівкою сходів.

 • Декорування сходинок, підсходинок та боковин сходів.

  Ще один вид декору, який виконується, скоріше, з естетичних міркувань та дизайнерських ідей. Хоча в деяких випадках, якщо це, наприклад, фризування сходин та підсходин, для економії простору та безпеки. Поширені прийоми – заокруглення гострих кутів, використання гнутих елементів, різьба, контраст кольорів для сходин і підсходин.

 • Освітлення

  Такий тип декору не тільки виконує естетичну функцію, а й збільшує функціональність сходів. Розміщення точкових світильників на боковинах сходів, підсходинках чи інших частинах конструкції, дозволяє освітити темні ділянки сходів. Це зручно та безпечно, якщо іншого освітлення приміщення, де розміщені сходи, не передбачено. А також у випадках, коли додаткове освітлення виступає, як другорядне, для підсилення.

 • Декор стін

  Обшивка стін – це в більшості випадків вимушений прийом, продиктований будівельними та ремонтними роботами. Також до цього розділу декорування можна віднести додаткові плінтуси та поручні на стіну, де встановлювати перила немає сенсу. Додатковий поручень кріпиться на кронштейни та служить для безпечного спуску чи підйому. Доречно ставити такі поручні, якщо сходами користуються люди похилого віку, діти. Також підвищити безпеку таким способом варто, якщо кут підйому досить крутий, або сходи розташовані між двома стінами.

 • Декор з додатковою функціональністю

  У цьому розділі найбільше різного декору та його видів. Оскільки додати функціональності сходам можна у дуже багато способів. Все залежить від типу конструкції, вільного простору та ваших побажань. Будь-який елемент сходів можна перетворити у функціональний предмет, що принесе додаткову користь чи стане прикрасою не тільки сходів, а й кімнати. Це можуть бути додаткові полички, ящики, шафки для розміщення речей, підставки. Також вільний простір під сходами можна використати для облаштування місць для тварин, комірок, навіть гардеробних чи міні-бібліотек.

  За безпеку відповідатимуть додаткові дверцята на початку сходів, що стримають маленьких розвідників від необачних подорожей.

 • Декор , що додає стильової довершеності.

  Різного роду рамки, підвіконники, полички, карнизи та інший декор з дерева завершить вибраний стиль сходів та створить атмосферу комфорту та універсальності.

Перевагами замовлення всіх товарів для облаштування будинку в одному магазині чи навіть, як у нашому випадку, від одного виробника, дозволяє, по-перше і найважливіше, знайти вирішення всіх проблем за короткий термін та отримати гарантію від одного перевіреного продавця. По-друге – це економія грошей. І по-третє, впевненість в тому, що поєднання та підбір буде дійсно витриманий в єдиному стилі.

Декор сходів для приватного будинку чи квартири, малих чи великих приміщення може бути функціональним, якщо правильно підібрати й розрахувати його ще на початку проектування сходів. Особливого значення набуває такий підхід, якщо є обмеження щодо розташування чи розмірів. Тому радимо, проконсультуватися з нашими спеціалістами перед замовленням сходів, наскільки доречно вибирати той чи інший вид декору.

Ознайомитися з декором, який ми пропонуємо, можна на сторінках інтернет-магазину. В більшості випадків декор – це послуги, тому їх вартість прораховується індивідуально під проект. Більш детальну інформацію, ви можете отримати, як онлайн в консультантів, так і в наших магазинам, що розташовані за адресами.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння