Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (в інтер'єрі)
Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (початок маршу)
Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (додаткове огородження)
Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (в інтер'єрі)
Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (початок маршу)
Сходи Традиція Арт 020 з комбінованими поворотами закритого типу (додаткове огородження)

Сходи Традиція Арт 030

left_foot.jpg Сходи з Г-подібним поворотом через забіжні сходини. Конструкція - косоур - тетива.
right_foot.jpg Закритий тип (з підсходинами).
left_foot.jpg Матеріал - дерево (ясен). Тонування + лак.
right_foot.jpg Огородження - ковка. Елементи гнуття поручня и косоура. Напівкруглий елемент першої сходини та підсходини.

 

СХОДИ ТРАДИЦІЯ АРТ 030


Г-подібна конструкція на косоурах з поворотом на 90о через забіжні сходинки. Виконана повністю з дерева (в даному варіанті з ясена). Поворот плавний завдяки гнуттю поручня та косоура. Огородження - ковка. Ще одним декоративним рішенням є напівкруглий елемент першоъ сходини та підсходини.

Сходи Традиція Арт 030 можуть бути змінені за індивідуальними побажаннями. Змінити можна породу дерева, градус повороту, тип сходів, огородження, колір тонування (або взагалі тип покриття) та декор.

Щоб прорахувати вартість таких сходів - скористайтеся калькулятором. Врахуйте, що є базова комплектація та додаткові елементи, які впливають на вартість.

Вибір сходів - рішення не на один день. Проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть обрати оптимальний варіант саме для вас.

Встановлення сходів «під ключ» складається з наступних етапів:

  1. На основі попередніх замірів, фото та побажань клієнта, підбір типу сходів, професійні консультації та прорахунок вартості відповідного варіанту.
  2. Точні заміри на місці встановлення сходів. Після укладення договору та технічного завдання – індивідуальне проектування майбутньої конструкції.
  3. Виготовлення сходів на виробництві.
  4. Сухий монтаж. Підгонка деталей.
  5. Лако-фарбові роботи на виробництві.
  6. Встановлення готової конструкції.
  7. Гарантійне обслуговування на протязі 365 днів від моменту підписання акту прийому-передачі.

Терміни виконання робіт залежать від складності проекту. В стандартних випадках вони не перевищують 60 днів від укладання договору. Всі етапи обумовлюються із замовником на початку співпраці.

Процес проектування, виготовлення та монтажу сходів кожен раз індивідуальний. Отримання найкращого результату залежить не тільки від нас. З нашого боку ми гарантуємо якісну, максимально швидку та зручну співпрацю. Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки приміщення для встановлення сходів. В більшості випадків, керуючись цими порадами, можна уникнути непорозумінь та визначити готовність до старту робіт з встановлення сходів.

Готові відповісти на ваші питання.

Звертайтеся за номерами телефонів, вказаних на сайті або в наші представництва, адреси яких можна знайти на сторінці «Магазини».

Сходи Традиція Арт 030 - традиційна висока якість в Вашому виборі

Klen - фірма виробник меблів надає можливість замовити Сходи Традиція Арт 030, а також меблі у вітальню, ціни на ці категорії товарів просто відмінні, рівно як на дитяче ліжечко. Може бути, ви бажаєте купити тирсобрикети або вітальні меблі - каталог завжди працює для огляду доступних товарів. Якщо ви з міста Дубно, меблі можна придбати, залишивши заявку на товар на нашому сайті і ми якнайшвидше дамо вам відповідь.

Комбіновані сходи в каталозі меблевого підприємства К`Лен

Авжеж на нашому ресурсі! Подивіться на брикети - ціна зараз дуже приваблива. А ще не забудьте про матрас, купити тепер - означає зекономити в майбутньому. Для поціновувачів стилю підійде шафа дитяча, вона доступна в декількох варіаціях, оберіть саме те – що вам потрібно. Наше підприємство знаходиться у Закарпатті, але якщо ви хотіли купити вітальню в Україні – ми доставимо товар по всій Україні.
Порода деревини виробів
ясен
Конструкція сходів
косоур - тетива
Тип сходів
закриті
Поворот сходів
г-подібний (90 градусів)
Поворот через
забіжну групу
Матеріал основних деталей
дерево
Матеріал огородження
дерево
Балясини
стандартні
Покриття сходів
тонування + лакування
Напівкруглий елемент сходини
першої
Напівкруглий елемент підсходини
першої
Сходи
для великого заміського будинку
Місто
Івано-Франківськ Бердянськ Бровари Біла Церква Вінниця Дніпро Житомир Запоріжжя Кам'янське Камʼянець-Подільський Київ Кременчук Кривий Ріг Кропивницький Луцьк Львів Маріуполь Мелітополь Миколаїв Нікополь Одеса Павлоград Полтава Рівне Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Знято з виробництва
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння